JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Życzenia Urodzinowe od Czesława Mozila

Życzenia Urodzinowe od Czesława Mozila


Cała Polska
1 os.

69 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Nie chcesz składać nudnych i oklepanych życzeń kolejny rok z rzędu? A co powiesz na nowoczesne życzenia ...w stylu PRL? Czesław Mozil zrobi to śpiewająco! Specjalna maszynka do życzeń sprawi, że te na pewno się spełnią. Filmik zapewni wiele radości i będzie wyjątkową pamiątką. Rozbrajająco zabawny Mozil zagra na akordeonie specjalnie dla solenizanta i nie pozostawi jego zdjęcia bez żartobliwego komentarza. Oboje uśmiejecie się do łez!

Co otrzymam, gdy zamówię życzenia?
Otrzymasz wyjątkowe spersonalizowane wideo, które ustawiłeś w konfiguratorze. W filmie zostaną dodatkowo użyte zdjęcia, które załączysz. 

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 60 minut od zakończenia tworzenia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Jak mogę przekazać film jubilatowi?
Przekazać film z życzeniami możesz na kilka sposobów, e-mailem, SMS-em lub opublikować go w mediach społecznościowych. Możesz go również pokazać w telewizorze lub telefonie komórkowym w trakcie składania życzeń. 

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Życzenia Urodzinowe od Czesława Mozila sprawdzą się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na urodziny, prezent dla ukochanego, 

Zastanawiasz się co zrobić, by urodziny stały się wyjątkowe? Zaskocz bliskich oryginalnym prezentem i dołącz do niego życzenia od prawdziwej gwiazdy. To idealny pomysł na prezent dla każdego fana dobrej muzyki. Życzenia od Czesława Mozila sprawią, że prezent urodzinowy stanie się niezapomnianym przeżyciem, a także sprawi wiele radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Gotowy film trwa ponad minutę, przygotowanie filmu jest indywidualne i zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia (wybierz opcję ekspres). Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.



LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Karolina F.

Super pomysł na prezent, polecam:)

Asia

Życzenia są ekstra! Czesław wymiata! Na pewno zrobią furorę na imprezie urodzinowej.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.