JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Życzenia Urodzinowe od Borysa Szyca

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Życzenia Urodzinowe od Borysa Szyca


Cała Polska
1 os.

59 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
59 zł

Obdaruj bliską osobę najbardziej oryginalnymi życzeniami w filmowym stylu! Spersonalizowany film z życzeniami to niebanalny prezent, który pozwoli poczuć się solenizantowi niczym gwiazda na scenie. Ponadto zapewni dużo śmiechu, dzięki czemu każdy gość zapamięta przyjęcie na długo. Przed Państwem nowa, wyjątkowa produkcja. W rolach głównych wystąpią Borys Szyc oraz debiutujący solenizant! Taka okazja zdarza się tylko raz w ...roku!

Co otrzymam, gdy zamówię życzenia?
Otrzymasz wyjątkowe ponad minutowe spersonalizowane życzenia w formie wideo, które ustawiłeś w konfiguratorze. W filmie zostaną dodatkowo użyte zdjęcia zdjęcia, które załączysz. 

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 60 minut od zakończenia tworzenia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Jak mogę przekazać film jubilatowi?
Przekazać film z życzeniami możesz na kilka sposobów, e-mailem, SMS-em lub opublikować go w mediach społecznościowych. Możesz go również pokazać w telewizorze lub telefonie komórkowym w trakcie składania życzeń. 

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia Urodzinowe od Borysa Szyca sprawdzą się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na urodziny, prezent dla ukochanego, 

Zbliżają się urodziny przyjaciela? A może szukasz zabawnego prezentu dla brata lub koleżanki? Zaskocz znajomych super pomysłem na prezent, który rozbawi do łez całe przyjęcie! Spersonalizowany filmik z życzeniami od Borysa Szyca we własnej osobie to świetny prezent urodzinowy dla każdego fana polskiego kina!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Gotowy film trwa ponad minutę, przygotowanie filmu jest indywidualne i zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
 

Prezent rewelacyjny, przyjaciółka zachwycona, uśmialiśmy się do łez ❤️ bardzo dziękuję! Świetny pomysł na prezent!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.