JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Życzenia Urodzinowe od Borysa Szyca

Życzenia Urodzinowe od Borysa Szyca


Cała Polska
1 os.

89 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
89 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Obdaruj bliską osobę najbardziej oryginalnymi życzeniami w filmowym stylu! Spersonalizowany film z życzeniami to niebanalny prezent, który pozwoli poczuć się solenizantowi niczym gwiazda na scenie. Ponadto zapewni dużo śmiechu, dzięki czemu każdy gość zapamięta przyjęcie na długo. Przed Państwem nowa, wyjątkowa produkcja. W rolach głównych wystąpią Borys Szyc oraz debiutujący solenizant! Taka okazja zdarza się tylko raz w ...roku!

Co otrzymam, gdy zamówię życzenia?
Otrzymasz wyjątkowe ponad minutowe spersonalizowane życzenia w formie wideo, które ustawiłeś w konfiguratorze. W filmie zostaną dodatkowo użyte zdjęcia zdjęcia, które załączysz. 

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 60 minut od zakończenia tworzenia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Jak mogę przekazać film jubilatowi?
Przekazać film z życzeniami możesz na kilka sposobów, e-mailem, SMS-em lub opublikować go w mediach społecznościowych. Możesz go również pokazać w telewizorze lub telefonie komórkowym w trakcie składania życzeń. 

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia Urodzinowe od Borysa Szyca sprawdzą się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na urodziny, prezent dla ukochanego, 

Zbliżają się urodziny przyjaciela? A może szukasz zabawnego prezentu dla brata lub koleżanki? Zaskocz znajomych super pomysłem na prezent, który rozbawi do łez całe przyjęcie! Spersonalizowany filmik z życzeniami od Borysa Szyca we własnej osobie to świetny prezent urodzinowy dla każdego fana polskiego kina!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Gotowy film trwa ponad minutę, przygotowanie filmu jest indywidualne i zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia (wybierz opcję ekspres). Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
 

Prezent rewelacyjny, przyjaciółka zachwycona, uśmialiśmy się do łez ❤️ bardzo dziękuję! Świetny pomysł na prezent!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.