JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Życzenia dla Dziecka - Baranek Shaun

Życzenia dla Dziecka - Baranek Shaun


Cała Polska
1 os.

69 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Na farmie właśnie trwa impreza. Zwierzęta doskonale się bawią. Wydaje się, że jest to impreza urodzinowa, tylko czyja? Tak, dobrze myślisz - zwierzaki świętują urodziny Twojego dziecka! Właśnie w tej chwili Życzenia dla Dziecka składa Baranek Shaun! Przygotuj swojemu dziecku niesamowity prezent, czyli spersonalizowany odcinek popularnej bajki. Ta niezwykła niespodzianka pozwoli na salwy śmiechu i mnóstwo dobrej zabawy - w końcu dziecko zostanie głównym bohaterem urodzinowej zabawy na farmie! Świeczki, tort, radosna atmosfera i baranek Shaun, który składa oryginalne życzenia, dopasowane do Twojego dziecka! Przygotuj się na istny szał radości! Jedyne czego potrzebujesz to zdjęcia, wiek i teksty życzeń - resztę załatwi niezwykła animacja!

 

Co obejmuje prezent?
Stworzenie ponad dwuminutowego filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości FULL HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Ile zdjęć zostanie użytych w filmiku?
Aż 4 fotografie Twojego dziecka!

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w godzinę od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia dla Dziecka - Baranek Shaun sprawdzą się jako:
prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent dla dzieci

Szukasz ciekawej niespodzianki urodzinowej dla syna lub córki? A może potrzebujesz oryginalnego dodatku do prezentu urodzinowego? W wielku przypadkach doskonale sprawdzą się Życzenia dla Dziecka od Baranka Shauna! Pasują także jako podarunek dla młodszej siostry lub młodszego brata. Voucher na oryginalne życzenia dla dziecka to emocjonujące przeżycie, które zachwyci całą rodzinę. Zobacz, jak życzenia Twojemu dziecku składją zwierzęta z popularnej farmy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Czas trwania

Gotowy film trwa ok. 2 minut, przygotowanie filmu jest indywidualne i zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości FULL HD w ciągu godziny od złożenia zamówienia (wybierz opcję ekspres). Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 345

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.