Zabawa w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Zabawa w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie spędzać aktywnie wolne chwile? Razem szukacie coraz to nowych wyzwań i przygód? Zabawa w Wirtualnym Świecie dla Dwojga to idealna okazja, aby wspólnie przeżyć wyjątkowe chwile! Przenieście się w inny wymiar, zostańcie bohaterami Waszej ulubionej gry i zdecydujcie, jak będzie wyglądał przebieg, Waszej wirtualnej rozgrywki! W tej rzeczywistości nic nie jest niemożliwe, a konsekwencje nie mają żadnego znaczenia. Odważcie się zasmakować całkiem innego świata!

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to 60 minut.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny wstęp dla dwóch osób do strefy VR.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z okularów VR nie powinny korzystać osoby chorujące na padaczkę lub które, chociaż raz w życiu przeżyły epizod epileptyczny związany z innymi zaburzeniami na tle neurologicznym, takie które doznały urazu głowy krócej niż 6 miesięcy wcześniej, dzieci poniżej 8 roku życia, kobiety w ciąży oraz osoby o obniżonym samopoczuciu.

Czy możliwe są jakieś skutki uboczne podczas korzystania z okularów VR?
W trakcie użytkowania gogli wizyjnych zaczyna pracować błędnik, u niektórych osób może to skutkować zawrotami głowy lub wywołaniem choroby lokomocyjnej.

Czy osoba nosząca okulary może skorzystać z oferty?
Najlepszym rozwiązaniem jest przyjście na realizację w soczewkach kontaktowych. Jeżeli nie jest to możliwe skorzystanie z gogli w okularach, niestety może to skutkować obniżonym komfortem użytkowania, np. uwieraniem w niektórych miejscach twarzy, w niektórych goglach wizyjnych w ogóle nie można korzystać w okularach.

Czy wiesz, że…
W Stanach Zjednoczonych już powstaje Teslasuit, czyli strój, który umożliwi odbieranie bodźców z wirtualnego świata. Producenci zaprezentowali odbywającą się w komputerowej rzeczywistości grę w paintballa, której uczestnicy czuli z całą właściwą im siłą uderzenia kulek z farbą.

Zabawa w Wirtualnym Świecie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla małżeństwa, upominek dla znajomych, podarunek dla rodzeństwa.

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent dla małżeństwa? Chcesz podarować wyjątkowy upominek dla znajomych, którzy uwielbiają dobrą zabawę? Wybierz przygodę w wirtualnym świecie dla dwojga i poczuj satysfakcję na widok uśmiechów, które zagościły dzięki Tobie! Voucher, będzie również idealnym podarunkiem dla rodzeństwa, które uwielbia doświadczać nowych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek 8 lat. Od dzieci poniżej 12 r.ż wymagana zgoda opiekuna lub obecność podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR CITY

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.