Udział w Wyścigu Wrak Race | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Udział w Wyścigu Wrak Race | Warszawa (okolice)


Płońsk (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

898,99 zł

898,99 zł

O prezencie

Marzysz o szalonej, motoryzacyjnej przygodzie? Chciałbyś wziąć udział w prawdziwym rajdzie? Zapraszamy na wyjątkowy i całodzienny Wyścig Wrak Race! Zabawa niskobudżetowymi samochodami to gwarancja niezapomnianych emocji. Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, a jedna z nich może wziąć na barki odpowiedzialność i...zostać Twoim rajdowym pilotem! Podczas udziału w wyścigu, będziesz współpracował ze “swoją ekipą”, czyli instruktorem i pomocą serwisową. Na rajd składa się kilka rund, trwających około 10-15 minut, a w każdej z nich startuje minimum 10 samochodów. Najważniejsze, że wyścigi wrak race można uznać za sport kontaktowy, ponieważ...wszystkie chwyty są dozwolone! Lekkie obtarcie czy “stuknięcia w tył” samochodu przeciwnika, w celu wyprzedzenia go? Dostaniesz głośne owacje za udany manewr! Nie przejmuj się samochodem, jadąc po wyboistej, szutrowej nawierzchni - w końcu to...wrak race! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w wyścigu wrak race, dla maksymalnie dwóch osób (kierowca i pilot rajdowy).

Na czym polega wrak race?
Wrak Race to wyścigi rozgrywane na zamkniętym, szutrowym torze. Samochody, które biorą w nim udział to niskobudżetowe auta, na których nie robi wrażenie dodatkowa rysa bądź wgniecenie. Żeby wygrać w wyścigu musisz być nie tylko szybki, ale także przygotować się na kontakt z innymi samochodami, ponieważ jest to dozwolone. Całkowicie bezpieczna zabawa, która dostarcza jednak mnóstwo adrenaliny. Każdy z uczestników otrzymuje pomoc serwisową i instruktora, by poczuć się jak na prawdziwym rajdzie WRC. W zabawie może uczestniczyć również druga osoba - pełni ona rolę pilota.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na udział w wyścigach trzeba zarezerwować cały dzień.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Przeżycie odbywa się w Płońsku i okolicach - dokładne miejsce wskazuje organizator.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (wymagana jest wtedy zgoda prawnego opiekuna).

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. B?
Prawo jazdy nie jest wymagane.

Ile razy w roku organizowany jest Wrak Race?
Organizator zapewnia minimum 8 terminów rocznie, więc korzystając z Vouchera masz zagwarantowane minimum 24 terminy do zrealizowania przeżycia.

Jak muszę się przygotować?
Jedyne wymagania to bezwzględna trzeźwość oraz wygodny strój, niekrępujący ruchów. Na miejscu otrzymasz kask, zapewniający bezpieczeństwo.

Udział w Wyścigu Wrak Race | Płońsk sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent świąteczny, prezent na Dzień Ojca

Szukasz emocjonującego przeżycia, które zaskoczy bliską Ci osobę? Potrzebujesz podarunku dla fana motoryzacji? Przejrzeliśmy nasz katalog marzeń i wybraliśmy super prezent - Udział w Wyścigu Wrak Race! Wspaniała, całodzienna przygoda to wymarzone przeżycie, nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet! Wrak Race zachwyci brata, siostrę lub...teścia! Voucher na wyścigi to gwarancja zadowolenia i świetnej zabawy - podaruj bliskiej osobie emocje, o których marzyła! Wrak Race to również znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu i prezent dla Ciebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płońsk (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu realizacji mogą się pojawić osoby towarzyszące i jedna z osób może wziąć udział w wyścigu jako pilot obdarowanego. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Osoba wykona kilka rund autem. Uczestnicy mają zapewnioną pomoc serwisową i opiekę instruktora. W rundzie startuje jednocześnie minimum 10 aut, które rywalizują ze sobą na szutrowym, wyboistym torze. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat za zgodą prawnego opiekuna. Nie jest wymagane prawo jazdy. Osoby pod wpływem alkoholu nie mogą brać udziału w imprezie. Na czas jazdy uczestnicy otrzymują kaski.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motociekawy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.