(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Taneczne Popołudnie dla Przyjaciółek | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinii

Taneczne Popołudnie dla Przyjaciółek | Warszawa


Warszawa
1-10 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

574,99 zł

574,99 zł

O prezencie

Potrzebny Wam pomysł na ciekawe spędzenie wieczoru panieńskiego? Chciałybyście ułożyć taneczny układ, który zaprezentujecie z panną młodą na weselu? Zapraszamy na taneczny Wieczór Panieński! Nauka tańca pozwoli Wam przygotować niezwykły taniec, który stanie się atrakcją wesela. W miłej atmosferze i pod okiem doświadczonej instruktorki dopracujecie układ do najmniejszych szczegółów, wyśmienicie się przy tym bawiąc! Szampan pomoże Wam się rozluźnić, a wiedza profesjonalistki zapewnia, że taniec będzie wyjątkowy i oryginalny. Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Taneczne Popołudnie dla Przyjaciółek. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie 10 osób.

Jak wygląda przeżycie?
W skład przeżycia wchodzi nauka tańca (do wyboru salsa, bachata, latino lub sexy dance/burleska) oraz szampan i poczęstunek.

Ile czasu potrwa nauka?
Nauka układu tanecznego potrwa około godzinę.

Taneczne Popołudnie dla Przyjaciółek | Warszawa sprawdzi się jako ciekawy podarunek na wieczór panieński. Ta atrakcja zaskoczy przyszłą pannę młodą! Możliwość przygotowania wspaniałego układu tanecznego pod okiem instruktorki, to znakomity pomysł na fajny prezent z okazji nadchodzącego ślubu. Voucher na naukę tańca to okazja, by spędzić czas w sposób oryginalny i szalony!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina 20 minut

Uczestnicy

1-10 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie obejmuje naukę tańca oraz szampana i poczęstunek. Do wyboru następujące style tańca: salsa, bachata, latino, sexy dance/burleska.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła tańca FEN

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.