Szalona Zabawa w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Toruń

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Toruń


Toruń
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

175,00 zł

175,00 zł

O prezencie

Pragniecie nowych wyzwań i rozrywki na wysokim poziomie? Pora na niezwykle ekscytującą przygodę w wirtualnej rzeczywistości, która pozwoli Wam zwiedzić zakątki nowego świata! Przekonajcie się, jak bardzo realne doznania oferuje najnowsza technologia VR i stańcie się bohaterami w samym środku gry. Przekonajcie się, kto jest lepszym wojownikiem, a kto pokona konkurencję na torze wyścigowym. Razem podbijecie każdą rzeczywistość!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 120-minutową zabawę w salonie gier VR dla dwóch osób.

Co to jest VR?
VR (virtual reality) to inaczej wirtualna rzeczywistość, czyli jedna z najnowszych technologii, która pozwoli Ci przenieść się w inny świat dzięki okularom VR i zagwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie.

Jakie gry są dostępne w salonie?
Do dyspozycji pozostają przede wszystkim gry Virtual Reality, jak i również Retrokomputery, gry planszowe i inne. Obdarowany ma możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.

Czy na miejscu można liczyć na opiekę personelu?
Oczywiście! Wyspecjalizowany personel zadba o bezpieczeństwo i komfort graczy podczas każdej sesji zabawy.

Czy zabawa w salonie VR może wywołać zawroty głowy?
Osoby, które mają problemy z błędnikiem mogą (choć nie muszą!) być narażone na chorobę lokomocyjną podczas grania. Reszta nie musi się o nic martwić! Mit zawrotów głowy powstał w czasach, kiedy technologia VR nie była jeszcze wystarczająco dopracowana. Dzisiejszy sprzęt pozwala na świetną zabawę bez skutków ubocznych.

Szalona Zabawa w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, podarunek walentynkowy, upominek dla brata

Kto powiedział, że walentynki to kwiaty i kolacja? Zabierz ukochaną osobę na fantastyczną przygodę w wirtualnym świecie, w którym niemożliwe staje się możliwe! Ekscytujące chwile w salonie VR to doskonała propozycja nie tylko dla pary, ale również dla Twojego rodzeństwa. Taka przygoda to rewelacyjny pomysł na prezent dla brata! Podejmiesz wyzwanie?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 120-minutową zabawę w salonie gier VR dla dwóch osób. Możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Player VR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.