Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rytuał Gorącymi Kamieniami | Łódź

0.0 0 Opinii

Rytuał Gorącymi Kamieniami | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Potrzebujesz pełnej dawki czystego relaksu? Przecież nic nie wpływa na nasze samopoczucie tak kojąco, jak chwile odprężenia i odpoczynek. Mamy dla Ciebie zatem coś specjalnego — Rytuał Gorącymi Kamieniami! Ten zabieg, poprzedzony odświeżającym, aromatycznym peelingiem całego ciała, ukoi Cię masażem wypełnionym ciepłem rozgrzanych, wulkanicznych kamieni, redukując stres i przywracając spokój ducha. Daj się ponieść przyjemności — zasługujesz na to!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Po dotarciu do SPA czeka Cię aromatyczny peeling całego ciała, a zaraz po nim masaż z użyciem ciepłych kamieni wulkanicznych w towarzystwie olejku arganowego. Takiego relaksu nie da się zapomnieć!

Ile trwać będzie Twoja wizyta?
Przygotuj się na prawdziwe zapomnienie, ponieważ cały rytuał będzie trwać około 1,5 godziny!

Czy wiesz, że...
Masaż gorącymi kamieniami jest jedną z najstarszych metod masażu? Do masażu stosuje się kamienie bazaltowe z lawy wulkanicznej formowane naturalnie przez strumienie wodne bądź specjalnie szlifowane.

Rytuał Gorącymi Kamieniami | Łódź sprawdzi się jako prezent dla każdego tego, komu potrzebna jest potężna dawka relaksu! Podaruj swoim bliskim chwile odprężenia, wręczając im ten wymarzony prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Rytuał Gorącymi Kamieniami składa się z: aromatycznego peelingu całego ciała, a zaraz po nim masażu z użyciem ciepłych kamieni wulkanicznych w towarzystwie olejku arganowego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piłat Beauty & SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje