Roczna Prenumerata Moje Gotowanie

0.0 0 Opinie

Roczna Prenumerata Moje Gotowanie


Oferta niedostępna
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy swój wolny czas spędzasz w kuchni? Uwielbiasz gotować i poznawać nowe przepisy? W takim razie Roczna Prenumerata Magazynu Moje Gotowanie usatysfakcjonuje Twoje potrzeby kulinarne! Moje Gotowanie łączy w sobie tradycję i nowoczesność. To mnóstwo nowych, ciekawych przepisów przygotowanych pod czujnym okiem profesjonalnych kucharzy. Nie zamykaj się na smakowe doznania, poznaj z tym czasopismem kuchnie całego świata, a później zaprezentuj swoje umiejętności najbliższym. Na pewno będą zaskoczeni!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu „Moje Gotowanie”.

W jakim odstępie czasowym wychodzi kolejny numer magazynu?
Magazyn „Moje Gotowanie” jest miesięcznikiem, więc wydawany jest co miesiąc.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Czy wiesz, że...
„Moje Gotowanie” to nie tylko przepisy! To również wywiady ze znanymi osobami oraz kulinarne reportaże z różnych zakątków świata.

Roczna Prenumerata Moje Gotowanie to idealny prezent dla każdego fana kulinariów! Jeśli bliska Ci osoba kocha spędzać czas gotując, ten prezent będzie dla niej idealny! A może Twoja dziewczyna zaczyna kulinarną przygodę, bądź mama chciałaby poznać więcej przepisów? Podaruj taki prezent, a już żadna potrawa jej nie zaskoczy! Ten niesamowity miesięcznik na pewno zadowoli każdą panią domu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę miesięcznika Moje Gotowanie, łącznie 12 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Uczestnicy

1 osoba.

Ważne informacje

Aby zrealizować Voucher, wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje, a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wydawnictwo Burda

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Justyna Wiatrowska

Bardzo dziękuję za pomoc w uzupełnieniu i poprawnym wysłaniu vouchera do realizacji. W pierwszym dniu roboczym firma skontaktowała się ze mną, Konsultant uzupełnił dane ( zapomniałam o adresie) i podczas krótkiej rozmowy telefonicznej problem został rozwiązany. Czekam na miesięcznik. Oferują Państwo miłą i profesjonalną obsługę.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.