JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Roczna Prenumerata Moje Gotowanie

Roczna Prenumerata Moje Gotowanie


Wysyłka na terenie całej Polski

90 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
90 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy swój wolny czas spędzasz w kuchni? Uwielbiasz gotować i poznawać nowe przepisy? W takim razie Roczna Prenumerata Magazynu Moje Gotowanie usatysfakcjonuje Twoje potrzeby kulinarne! Moje Gotowanie łączy w sobie tradycję i nowoczesność. To mnóstwo nowych, ciekawych przepisów przygotowanych pod czujnym okiem profesjonalnych kucharzy. Nie zamykaj się na smakowe doznania, poznaj z tym czasopismem kuchnie całego świata, a później zaprezentuj swoje umiejętności najbliższym. Na pewno będą zaskoczeni!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu „Moje Gotowanie”.

W jakim odstępie czasowym wychodzi kolejny numer magazynu?
Magazyn „Moje Gotowanie” jest miesięcznikiem, więc wydawany jest co miesiąc.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Czy wiesz, że...
„Moje Gotowanie” to nie tylko przepisy! To również wywiady ze znanymi osobami oraz kulinarne reportaże z różnych zakątków świata.

Roczna prenumerata „Moje Gotowanie” sprawdzi się idealnie jako:
Prezent dla niej, prezent dla mamy, prezent dla żony, prezent na dzień kobiet

Roczna prenumerata Moje Gotowanie to idealny prezent dla każdego fana kulinariów! Jeśli bliska Ci osoba kocha spędzać czas gotując, ten prezent będzie dla niej idealny! A może Twoja dziewczyna zaczyna kulinarną przygodę, bądź mama chciałaby poznać więcej przepisów? Podaruj jej Roczną Prenumeratę Moje Gotowanie, a już żadna potrawa jej nie zaskoczy! Ten niesamowity miesięcznik na pewno zadowoli każdą panią domu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę miesięcznika Moje Gotowanie, łącznie 12 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Informacje dodatkowe

Aby zrealizować Voucher, wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje, a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Justyna Wiatrowska

Bardzo dziękuję za pomoc w uzupełnieniu i poprawnym wysłaniu vouchera do realizacji. W pierwszym dniu roboczym firma skontaktowała się ze mną, Konsultant uzupełnił dane ( zapomniałam o adresie) i podczas krótkiej rozmowy telefonicznej problem został rozwiązany. Czekam na miesięcznik. Oferują Państwo miłą i profesjonalną obsługę.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.