Roczna Prenumerata Focus

0.0 0 Opinie

Roczna Prenumerata Focus


Wysyłka na terenie całej Polski
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

90,00 zł

90,00 zł

O prezencie

Jeśli fascynuje Cię nauka, a na samą myśl o najświeższych wiadomościach z dziedzin takich jak technologia, przyroda czy psychologia Twoje tętno przyspiesza, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Roczna prenumerata najpopularniejszego polskiego magazynu popularnonaukowego Focus z pewnością przyniesie Ci wiele radości, oferując ciekawe i sprawdzone informacje o najnowszych odkryciach naukowych, w rzetelny sposób opisując je i wyjaśniając. Nic, tylko zagłębić się w lekturze już od dzisiaj!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu „Focus”.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

W jakim odstępie czasowym wychodzi kolejny numer magazynu?
Magazyn „Focus” jest miesięcznikiem, więc wydawany jest co miesiąc.

Roczna Prenumerata Magazynu „Focus” sprawdzi się idealnie jako:
prezent dla niego, prezent dla taty, prezent dla męża, prezent dla dziadka.

Twój partner jest pasjonatem technologii? Nie możesz znaleźć odpowiedniego prezentu dla Twojego zafascynowanego najnowszymi odkryciami naukowymi taty? Roczna prenumerata magazynu Focus jest w takim razie idealnym wyborem! Zabierze Twoich bliskich do świata brawurowych odkryć i olbrzymiej wiedzy, którą będzie mógł chwalić się w towarzystwie. Będzie to idealny prezent dla każdego zainteresowanego nauką!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę miesięcznika FOCUS, łącznie 12 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Informacje dodatkowe

Aby zrealizować Voucher wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wydawnictwo Burda

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Tomasz

Szybko zrealizowane, wszystko na prawdę tak jak być powinno, polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.