Roczna Prenumerata ELLE

0.0 0 Opinie

Roczna Prenumerata ELLE


Oferta niedostępna
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jesteś kobietą nowoczesną? Uwielbiasz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami? Mamy dla Ciebie Roczną Prenumeratę Magazynu Elle, który będziesz mogła czytać w trakcie odpoczynku od zabieganego świata! Elle, to magazyn skupiający w sobie newsy ważne dla każdej kobiety, a także poradniki tematyczne. Śledzi również wydarzenia kulturalne, więc nic Cię nie ominie! Sięgnij po lekturę tego magazynu skierowanego głównie do kobiet i na spotkaniu z przyjaciółkami zaskocz wiedzą, którą w nim zdobyłaś!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu Elle.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

W jakim odstępie czasowym wychodzi kolejny numer magazynu?
Magazyn Elle jest miesięcznikiem, więc wydawany jest co miesiąc.

Roczna Prenumerata ELLE  To prezent idealny dla niej! Twoja żona stara się być na bieżąco ze wszelkimi modowymi trendami? A może mama chciałaby wiedzieć, czym interesują się kobiety nowoczesne? Zaskocz ją nietypowym prezentem który będzie ją cieszył zdecydowanie dłużej niż kwiaty w wazonie, czy nowa sukienka.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę ELLE, łącznie 12 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w następnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Uczestnicy

Nie dotyczy.

Ważne informacje

Aby zrealizować Voucher, wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje, a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wydawnictwo Burda

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.