Roczna Prenumerata Burda

0.0 0 Opinie

Roczna Prenumerata Burda


Oferta niedostępna
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Twoją pasją jest moda, a to, co widzisz, gdy zamykasz oczy, to maszyna do szycia i różnego rodzaju wykroje? Jeśli tak, to Roczna Prenumerata Magazynu Burda to coś dla Ciebie! Jest to pozycja niezbędna dla wszystkich zainteresowanych modą i tworzeniem własnych ubrań, miejsce, w którym możemy znaleźć inspirację dla naszych własnych tworów, obserwując poczynania najbardziej znanych marek i twórców. Burda to nie jednak nie tylko magazyn — to marka rozpoznawana na całym świecie, skierowana do kobiet, które pragną podążać za modą, nie tracąc przy tym własnego, niepowtarzalnego stylu!

 

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje roczną prenumeratę magazynu „Burda”.

W jakim odstępie czasowym wychodzi kolejny numer magazynu?
Magazyn „Burda” jest miesięcznikiem, więc wydawany jest co miesiąc.

Kiedy rozpoczyna się wysyłka prenumeraty?
Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera.

Roczna Prenumerata Burda to idealny prezent dla mamy która kocha szyć. A może żona potrzebuje odrobiny inspiracji i relaksu przy lekturze? Podaruj jej comiesięczną dawkę przyjemności i pozwól zanurzyć się w fascynującym świecie mody.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Czas trwania

Prezent obejmuje roczną prenumeratę miesięcznika Burda, łącznie 12 wydań. Wysyłka prenumeraty zostanie rozpoczęta w kolejnym miesiącu od daty złożenia rezerwacji Vouchera

Uczestnicy

Nie dotyczy.

Ważne informacje

Aby zrealizować Voucher, wpisz kod rezerwacyjny oraz adres email na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje, a następnie w polu "Uwagi" wpisz dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres dostawy ulica, miasto oraz kod pocztowy). W razie pytań dotyczących zamówienia (zmiana adresu, dosyłka numeru, do kiedy jest prenumerata, itd.) prosimy o kontakty z BOK Wydawnictwa Burda, pod nr: +48 22 3603 777


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wydawnictwo Burda

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.