Relaksująca Sesja Floatingu | Katowice (okolice)

1 2 3 4 5 (0)
Chcesz na kilka chwil odciąć się od całego świata? Jest tylko jeden sposób, żeby spełnić Twoje marzenie – Relaksująca Sesja Floatingu. Uczucie, które towarzyszy spędzaniu czasu w kabinie, można porównać jedynie do dryfowania w kosmosie. Przez całe sześćdziesiąt minut nie będziesz czuć własnego ciężaru, słyszeć żadnych dźwięków, ani widzieć żadnych obrazów. Będzie to absolutny odpoczynek dla wszystkich Twoich zmysłów oraz regeneracja dla ducha. Wykorzystaj ten czas na odzyskanie sił!

Czym jest floating i na czym polega?

Floating to metoda najgłębszej relaksacji jakąkolwiek wymyślił człowiek. Sesja floatingu polega na wprowadzeniu człowieka w środowisko (i stan) nie możliwy do osiągnięcia w żadnych innych warunkach poza tak zwanym środowiskiem floatingowym. 

Jak wygląda realizacja?

Uczestnik zostaje zapoznany z zasadami działania kabiny do floatingu, następnie odbywa godzinną sesję. Po seansie uwzględniony został czas na prysznic i wysuszenie włosów. Pokój zapewnia pełną prywatność.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Nie, ponieważ głębokość wody wynosi zaledwie 25 cm a dodatkowo wysokie zasolenie wody sprawia iż samoczynnie unosisz się na wodzie.

Relaksacyjna Sesja Floatingu sprawdzi się jako:

prezent dla mamy, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla ukochanej.

Czy wiesz, że...

Obecnie floating zdobywa sobie oddanych użytkowników na całym Świecie w związku z jego niesamowitym wpływem na ciało i umysł człowieka.

Relaksująca Sesja Floatingu to najwspanialszy pomysł na prezent dla osoby, która jest permanentnie zapracowana. Tego typu podarunek będzie mile przyjęty przez każdego, kto potrzebuje relaksu. Taki prezent dla żony to sygnał, że doceniasz jej ciężką pracę. Natomiast jeżeli wybierzesz ten prezent na Dzień Matki, pokażesz, że troszczysz się o samopoczucie swojego mamy.Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu wykonawca zapewnia szampon, odżywkę i żel pod prysznic, szlafrok (korzystanie z floatingu bez stroju kąpielowego jak najbardziej wskazane), klapki, zatyczki do uszu, suszarkę.Opinie (1)

gosia

Miejsce, gdzie można na chwilę odpocząć od codzienności. Fantastyczny relaks, polecam.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje