Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Szczecin

5.0 4 Opinii

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Wzbijcie się na nowy wymiar rzeczywistości i ujrzyjcie świat przez zupełnie inne okulary dzięki Przygodzie w Wirtualnym Świecie dla Dwojga. Google VR są o niebo lepsze od różowych okularów. Dlaczego? Bo dają one nieograniczone wirtualne możliwości, więc wspólnie rozsmakujcie się nimi, stając się częścią ulubionych gier komputerowych. Zostańcie bohaterami i przeżyjcie niezapomniane chwile, bo należy pamiętać, że sami decydujecie o przebiegu swojej, wirtualnej rozgrywki! Dajcie się porwać nierealności!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60 minut gry w dowolną dostępną grę dla 2 osób

Na czym polega realizacja?
Po założeniu specjalnych okularów odwiedzisz wirtualne światy - wrażenie jest tak realistyczne, że ciężko będzie Ci odróżnić wirtualny świat od prawdziwego.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z okularów VR nie powinny korzystać osoby chorujące na padaczkę lub które, chociaż raz w życiu przeżyły epizod epileptyczny związany z innymi zaburzeniami na tle neurologicznym, takie które doznały urazu głowy krócej niż 6 miesięcy wcześniej, dzieci poniżej 8 roku życia, kobiety w ciąży oraz osoby o obniżonym samopoczuciu.

Czy możliwe są jakieś skutki uboczne podczas korzystania z okularów VR?
W trakcie użytkowania gogli wizyjnych zaczyna pracować błędnik, u niektórych osób może to skutkować zawrotami głowy lub wywołaniem choroby lokomocyjnej.

Czy osoba nosząca okulary może skorzystać z oferty?
Najlepszym rozwiązaniem jest przyjście na realizację w soczewkach kontaktowych. Jeżeli nie jest to możliwe skorzystanie z gogli w okularach, niestety może to skutkować obniżonym komfortem użytkowania, np. uwieraniem w niektórych miejscach twarzy, w niektórych goglach wizyjnych w ogóle nie można korzystać w okularach.

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Szczecin to doskonały prezent dla twojej pociechy z okazji Dnia Dziecka.  Spraw aby mogła razem z przyjaciółmi wybrać się do świata, który stał się niezwykle popularny wśród młodzieży. Na świecie nie ma chyba nikogo, to nie chciałby spróbować swoich sił za kółkiem samochodu wyścigowego, postrzelać z łuku czy ekstremalnej wspinaczki. Wirtualna przestrzeń otwiera nam drzwi do tych nowych możliwości. Pozwól swoim bliskim ich spróbować. Niech cieszą się genialnymi wrażeniami z wizyty!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60 minut gry w dowolną dostępną grę. Osoby noszące okulary muszą liczyć się z tym, że mogą nie zmieścić się do gogli VR.


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR Planet

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Aleksandra Misiura

Cześć! Virtualna Rzeczywistość bardzo mi się oraz mojemu partnerowi podobała! Na tyle, że straciliśmy poczucie czasu, a "przy dobrej zabawie, czas szybko leci" ;-) Pozdrawiamy!

Mariusz

Świetna zabawa z żoną! Była zachwycona :)

Magda

Super???? polecam to miejsce nie tylko dla par☺️ Idealny prezent na walentynki, urodziny czy rocznice ślubu

Anna D.

Rewelacja, każdy powinien tego spróbować. Mąż powiedział, że to był najlepszy prezent jaki ode mnie dostał.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.