Przygoda w Wirtualnym Escape Room dla Dwojga | Ostrołęka

Nowość
0.0 0 Opinii

Przygoda w Wirtualnym Escape Room dla Dwojga | Ostrołęka


Ostrołęka
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Marzycie o przygodzie we dwoje, która zapewni Wam dreszczyk emocji? Szukacie niebanalnych pomysłów na rozrywkę i lubicie… strach? Zapraszamy na niezapomnianą Przygodę w Wirtualnym Escape Room dla Dwojga w Ostrołęce. Czeka na Was unikalne połączenie wirtualnej rzeczywistości i escape roomu, gwarantujące zabawę, której nigdy jeszcze nie doświadczyliście. Wybierzcie jeden z pokoi strachu: Przeklęty Skarb, Iluzja, Zimny Jak Lód, Halloween, Psychiczny Klaun, Czerwony Przycisk lub Zagubiony w Czasie. W każdym z nich czeka mieszanka strachu, ekscytacji i świetnej zabawy. Czy macie stalowe nerwy i spryt, pozwalające na ucieczkę od śmiertelnego zagrożenia?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje przygodę w Wirtualnym Escape Roomie. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Czym jest Wirtualny Escape Room?
Wirtualny Pokój Strachu to połączenie wirtualnej rzeczywistości z escape roomem. Ta mieszanka jest gwarancją świetnej zabawy.

Jakie pokoje możemy wybrać?
Wasza przygoda może odbyć się w jednym z siedmiu pokoi strachu:

1. Escape Room: Przeklęty Skarb (poziom trudności: Normalny) - Rok 1964. Słynna kopalnia Black Rock w Yukonie została zamknięta po groźnym osuwisku. Niestety znajdujący się tam ludzie i złoto zostali na zawsze zamknięci w odmętach kopalni. Według legendy uwięzieni górnicy "nadal żyją" i pilnują złota, przez które ich dusze nie mogą zaznać spokoju. Wielu próbowało odnaleźć kopalniane skarby, ale słuch po nich zaginął. Wiele lat ciężkich poszukiwań nie poszło na marne: udało się Wam odnaleźć stary korytarz i wejść w głąb kopalni. Pechowo - nastąpiło kolejne osuwisko, które zablokowało Wam drogę wyjścia. Jedyną nadzieją pozostaje stara winda, którą trzeba jakoś uruchomić. Znajdźcie sposób, aby prędko się wydostać, ponieważ kończy Wam się tlen, a kto wie, co kryje się w mroku opuszczonej kopalni…

2. Pokój Strachu: Zimny Jak Lód (poziom trudności: Normalny) - Stary sklep rzeźniczy. Wielka Brytania. To tutaj urocza starsza para prowadziła swój biznes, niestety do czasu. Oni... po prostu zniknęli. Budzicie się i odkrywacie, że jesteście uwięzieni wewnątrz sklepu, bez żadnej drogi ucieczki. Musicie poszukać wskazówek, które pozwolą Wam otworzyć wyjście ewakuacyjne i odkryć prawdę o tym, dlaczego zostaliście uwięzieni. Czas ucieka, Ci, którzy Was zamknęli niebawem wrócą... a na pewno nie są to Wasi przyjaciele!

3. Escape Room: Iluzja (poziom trudności: Normalny) - Czas i miejsce akcji nieznane. Jesteście uwięzieni we własnych umysłach, na skraju snu i jawy. Strażnik oddalił się i, z tego co zrozumieliście, macie dwie godziny na to, by znaleźć antidotum, które pozwoli Wam wrócić do świata rzeczywistego i uciec ze śmiertelnie niebezpiecznej pułapki. To jednak nie będzie takie proste. Za każdym razem, gdy wydaje Wam się, że znaleźliście rozwiązanie, kolejne drzwi przenoszą Was do innego wszechświata. Ile jeszcze będzie trwał ten koszmar? Gdzie jest granica szaleństwa? Podejmijcie walkę z własną logiką, ponieważ sen może za chwilę zmienić się w koszmar.

4. Pokój Strachu: Halloween (poziom trudności: Trudny) - Jest halloweenowa noc. Znaleźliście się w złym miejscu i złym czasie, przez co zostaliście uwięzieni o północy na upiornym cmentarzu, o którym krążą straszne legendy. Ktoś udekorował to miejsce, jakby specjalnie na tę okazję. Pozorna cisza sugeruje, że jesteście sami, ale... czujecie obecność dziwnej postaci. Kim jest ten tajemniczy mężczyzna? Czy to on Was uwięził? Czego od Was chce? Znajdźcie odpowiedzi na pytania, zanim będzie za późno...

5. Escape Room: Psychiczny Klaun (poziom trudności: trudny) - Doskonale bawiliście się na spektakularnym widowisku w cyrku "De-la Luna", a teraz jesteście uwięzieni w dziwnych pomieszczeniach, należących do jeszcze dziwniejszego klauna. Za kilka minut skończy się przedstawienie, a zacznie Wasz horror. Jak to się stało, że się tu znaleźliście? Wasze wspomnienia przykrywa gęsta mgła, to jednak teraz nie jest najważniejsze. Teraz liczy się tylko znalezienie zapasowego klucza i próba ucieczki, zanim ten psychopatyczny klaun wróci. Uwaga! Żaden klaun nie lubi, gdy inni ludzie dotykają jego rzeczy…

6. Pokój Strachu: Czerwony Przycisk (poziom trudności: trudny) - Jeden pokój, jedne drzwi i... jeden, mocno zakrwawiony nóż. Co tu się dzieje? Co stało się zeszłej nocy? Musicie się dowiedzieć! Tylko, czy na pewno chcecie to wiedzieć? Koniec czasu na rozważania: musicie uciekać! Bądźcie jednak ostrożni, jeden fałszywy ruch i spotka Was przykry koniec. Bez względu na to, co będzie się działo, pamiętajcie o jednym. Nie naciskajcie czerwonego guzika!

7. Escape Room: Zagubieni w Czasie (poziom trudności: trudny) - Zgodziliście się wziąć udział w szalonym eksperymencie, odnoszącym się do czasoprzestrzeni. Skusiły Was: sława i pieniądze. Jednak podczas eksperymentu nastąpił koszmarny w skutkach błąd! Jesteście uwięzieni w jednym, wielkim chaosie. Wszystko się miesza: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Co jest prawdą? Gdzie jest granica Waszego pojmowania wszechświata? Czas na odpowiedzi na te pytania, miejmy nadzieję, przyjdzie później. Teraz ten sam czas jest Waszym najgorszym wrogiem. Będziecie w stanie go pokonać i powrócić do rzeczywistości zanim stracicie ją na zawsze?

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa w Wirtualnym Escape Roomie potrwa od około 45 minut do około 100 minut. Czas trwania jest zależny od pokoju strachu, który wybierzecie.

Przygoda w Wirtualnym Escape Roomie dla Dwojga | Ostrołęka sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na święta, prezent dla Ciebie

Szukacie emocji, dobrej zabawy i przeżycia, które idealnie sprawdzi się jako pomysł na wolny czas w Ostrołęce? A może potrzebujecie niesamowitego prezentu dla przyjaciół? Przygoda w Wirtualnym Escape Room dla Dwojga w Ostrołęce to niezapomniane przeżycie i ciekawe połączenie najnowszej technologii VR i pokoju strachu. Przygoda, dreszczyk emocji i wspaniała zabawa - tak wygląda doskonały pomysł na prezent dla ukochanego na rocznicę. Voucher do escape roomu w Ostrołęce sprawdzi się nie tylko jako prezent dla dziewczyny, ale także jako pomysł na wieczór we dwoje. Zobacz, jak łatwo podarować emocje i spełnić marzenia o niezwykłej, całkowicie bezpiecznej, przygodzie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ostrołęka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

w zależności od wybranej przygody od 45 do 100 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia cały niezbędny sprzęt do zabawy w jednym z wirtualnym pokoi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

GAME ROOM VR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.