Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Toruń

0.0 0 Opinie

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Toruń


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Znudzony siedzeniem przed komputerem i stukaniem w klawiaturę? Oderwij się od monitora i poznaj świat gier od wewnątrz! Walka z pozaziemskimi istotami, zabawa w mechanika, czy przygoda w kosmosie? Wybierz rzeczywistość, z którą chcesz się zmierzyć i stań się głównym bohaterem wirtualnej przygody! Bez względu na to, czy jesteś technologicznym freakiem, czy wolisz spędzać czas na innych przyjemnościach, tutaj znajdziesz świat stworzony dla Ciebie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 60-minutową zabawę w salonie gier VR.

Co to jest VR?
VR (virtual reality) to inaczej wirtualna rzeczywistość, czyli jedna z najnowszych technologii, która pozwoli Ci przenieść się w inny świat dzięki okularom VR i zagwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie.

Jakie gry są dostępne w salonie?
Do dyspozycji pozostają przede wszystkim gry Virtual Reality, jak i również Retrokomputery, gry planszowe i inne. Obdarowany ma możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.

Czy na miejscu można liczyć na opiekę personelu?
Oczywiście! Wyspecjalizowany personel zadba o bezpieczeństwo i komfort graczy podczas każdej sesji zabawy.

Czy zabawa w salonie VR może wywołać zawroty głowy?
Osoby, które mają problemy z błędnikiem mogą (choć nie muszą!) być narażone na chorobę lokomocyjną podczas grania. Reszta nie musi się o nic martwić! Mit zawrotów głowy powstał w czasach, kiedy technologia VR nie była jeszcze wystarczająco dopracowana. Dzisiejszy sprzęt pozwala na świetną zabawę bez skutków ubocznych.

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla nastolatka, podarunek dla chłopaka

Szukasz oryginalnego prezentu dla nastolatka? Postaw na coś ekscytującego i nowoczesnego, jak wizyta w salonie VR! Voucher na Przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości to świetny wybór na podarunek z okazji Dnia Chłopaka, jak i prezent dla szefa. Taka rozrywka to nie tylko nieziemska zabawa, ale również prawdziwa odskocznia od pracy i stresu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutową zabawę w salonie gier VR. Możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych w salonie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Player VR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.