(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Poznań

0.0 0 Opinii

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

74,99 zł

74,99 zł

O prezencie

Pragniesz wkroczyć do nowego świata? Chciałbyś przeżyć przygody, o których Ci się nie śniło? A może uwielbiasz nowinki technologiczne? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w światach, które do tej pory mieściły się jedynie w Twojej wyobraźni! Przeżyj niezapomniane przygody używając najnowocześniejszego sprzętu, przetestuj swoją odwagę, sprawność i koordynację! Czekają na Ciebie wielkie emocje!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Przez połowę swojej wizyty w przepełnionym atrakcjami salonie wirtualnej rzeczywistości dostaniesz możliwość skorzystania z ultranowoczesnej bieżni Omni, która pozwoli Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w przygodzie, a połowę spędzisz w specjalnym boxie VR.

Ile będzie Trwało Twoje przeżycie?
Twoja przygoda potrwa całą godzinę przepełnioną wielkimi emocjami.

Czy sam wybierzesz atrakcje, z których będziesz mógł skorzystać?
Tak, w każdym etapie swojej przygody sam będziesz mógł zdecydować, oczywiście wspomagany radą przez instruktorów, w który z wirtualnych światów się zanurzyć i co dokładnie przeżyć.


Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Poznań sprawdzi się doskonale zarówno jako prezent dla chłopaka, jak i prezent dla dziewczyny. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przeżyć chcą wielkie emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzesz rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Obdarowany spędzi 30 minut na bieżni Omni oraz 30 minut na Boks VR. Poniedziałek i święta nieczynne. Od wtorku do piątku salon czynny od 16 do 22,sobota od 12 do 22 i niedziela od 12 do 18.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

PlanetVR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Sebastian

Wszystko idealnie. Super zabawa!!!

Monika

Prezent był dla siostrzeńców z okazji Świąt, czekali na realizację długo, ale warto było. Zachwyt na buziach oraz chęć ponownego skorzystania mówi sam za siebie, ze oferta jest jak najbardziej atrakcyjna, zarówno dla młodszych jak i starszych.

Zobacz inne propozycje