Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Poznań

0.0 0 Opinie

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

74,99 zł

74,99 zł

O prezencie

Pragniesz wkroczyć do nowego świata? Chciałbyś przeżyć przygody, o których Ci się nie śniło? A może uwielbiasz nowinki technologiczne? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w światach, które do tej pory mieściły się jedynie w Twojej wyobraźni! Przeżyj niezapomniane przygody używając najnowocześniejszego sprzętu, przetestuj swoją odwagę, sprawność i koordynację! Czekają na Ciebie wielkie emocje!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Przez połowę swojej wizyty w przepełnionym atrakcjami salonie wirtualnej rzeczywistości dostaniesz możliwość skorzystania z ultranowoczesnej bieżni Omni, która pozwoli Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w przygodzie, a połowę spędzisz w specjalnym boxie VR.

Ile będzie Trwało Twoje przeżycie?
Twoja przygoda potrwa całą godzinę przepełnioną wielkimi emocjami.

Czy sam wybierzesz atrakcje, z których będziesz mógł skorzystać?
Tak, w każdym etapie swojej przygody sam będziesz mógł zdecydować, oczywiście wspomagany radą przez instruktorów, w który z wirtualnych światów się zanurzyć i co dokładnie przeżyć.


Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości | Poznań sprawdzi się doskonale zarówno jako prezent dla chłopaka, jak i prezent dla dziewczyny. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przeżyć chcą wielkie emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzesz rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Obdarowany spędzi 30 minut na bieżni Omni oraz 30 minut na Boks VR. Poniedziałek i święta nieczynne. Od wtorku do piątku salon czynny od 16 do 22,sobota od 12 do 22 i niedziela od 12 do 18.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

PlanetVR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Sebastian

Wszystko idealnie. Super zabawa!!!

Monika

Prezent był dla siostrzeńców z okazji Świąt, czekali na realizację długo, ale warto było. Zachwyt na buziach oraz chęć ponownego skorzystania mówi sam za siebie, ze oferta jest jak najbardziej atrakcyjna, zarówno dla młodszych jak i starszych.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.