JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteście fanami gier komputerowych? Nie straszne Wam ogry i zombie, a obrona wioski przed wrogami to dla Was codzienność? Koniecznie wiec wybierzcie się na Przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga! To cała godzina spędzona w grze i to dosłownie! Dzięki okularom VR możecie przenieść się do świata Waszej ulubionej gry i stanąć w jednym zespole podczas obrony wioski! A może zagracie przeciwko sobie i wniesiecie w Wasze życie nutkę rywalizacji? Kto okaże się lepszym graczem? Przekonajmy się!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Przez połowę swojej wizyty w przepełnionym atrakcjami salonie wirtualnej rzeczywistości dostaniecie możliwość skorzystania z ultranowoczesnej bieżni Omni, która pozwoli Wam jeszcze bardziej zanurzyć się w przygodzie. Drugą połowę czasu spędzicie w specjalnym boxie VR.

Ile będzie Trwało Wasze przeżycie?
Cała przygoda będzie trwała godzinę!

Czy sami wybierzecie gry, w które będziecie chcieli zagrać?
Tak, w każdym etapie swojej przygody sami zdecydujecie, w który z wirtualnych światów się zanurzyć i co dokładnie przeżyć. A wybór jest ogromny!

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z okularów VR nie powinny korzystać osoby chorujące na padaczkę lub które, chociaż raz w życiu przeżyły epizod epileptyczny związany z innymi zaburzeniami na tle neurologicznym, takie które doznały urazu głowy krócej niż 6 miesięcy wcześniej, dzieci poniżej 8 roku życia, kobiety w ciąży oraz osoby o obniżonym samopoczuciu.

Czy możliwe są jakieś skutki uboczne podczas korzystania z okularów VR?
W trakcie użytkowania gogli wizyjnych zaczyna pracować błędnik, u niektórych osób może to skutkować zawrotami głowy lub wywołaniem choroby lokomocyjnej.

Czy osoba nosząca okulary może skorzystać z oferty?
Najlepszym rozwiązaniem jest przyjście na realizację w soczewkach kontaktowych. Jeżeli nie jest to możliwe skorzystanie z gogli w okularach, niestety może to skutkować obniżonym komfortem użytkowania, np. uwieraniem w niektórych miejscach twarzy, w niektórych goglach wizyjnych w ogóle nie można korzystać w okularach.


Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań to możliwość przeniesienia się do ulubionej gry i rywalizacji z najlepszym przyjacielem! Spraw bratu niespodziankę i podaruj mu voucher na przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Obdarowani spędzą 30 minut na bieżni Omni oraz 30 minut na Boks VR. Poniedziałek i święta nieczynne. Od wtorku do piątku salon czynny od 16 do 22,sobota od 12 do 22 i niedziela od 12 do 18.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
Kinga

Niezapomniane wrażenia i emocje, super sposób na spędzenie wolnego czasu ;)

Dorota

Bardzo miła obsługa i cudownie spędzony czas ! ????

Adam

Bardzo duża ilość sprzętu i gier, wrażenia bardzo pozytywne!

Marta

Bardzo sympatyczna obsługa, z cierpliwością oraz zaangażowaniem tłumaczyli i wprowadzali w wirtualny świat :) Bawiliśmy się i razem i osobno, i w każdym przypadku przeżycia były fantastyczne!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.