(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań

5.0 3 Opinii

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Jesteście fanami gier komputerowych? Nie straszne Wam ogry i zombie, a obrona wioski przed wrogami to dla Was codzienność? Koniecznie wiec wybierzcie się na Przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga! To cała godzina spędzona w grze i to dosłownie! Dzięki okularom VR możecie przenieść się do świata Waszej ulubionej gry i stanąć w jednym zespole podczas obrony wioski! A może zagracie przeciwko sobie i wniesiecie w Wasze życie nutkę rywalizacji? Kto okaże się lepszym graczem? Przekonajmy się!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Przez połowę swojej wizyty w przepełnionym atrakcjami salonie wirtualnej rzeczywistości dostaniecie możliwość skorzystania z ultranowoczesnej bieżni Omni, która pozwoli Wam jeszcze bardziej zanurzyć się w przygodzie. Drugą połowę czasu spędzicie w specjalnym boxie VR.

Ile będzie Trwało Wasze przeżycie?
Cała przygoda będzie trwała godzinę!

Czy sami wybierzecie gry, w które będziecie chcieli zagrać?
Tak, w każdym etapie swojej przygody sami zdecydujecie, w który z wirtualnych światów się zanurzyć i co dokładnie przeżyć. A wybór jest ogromny!

Czy możliwe są jakieś skutki uboczne podczas korzystania z okularów VR?
W trakcie użytkowania gogli wizyjnych zaczyna pracować błędnik, u niektórych osób może to skutkować zawrotami głowy lub wywołaniem choroby lokomocyjnej.

Czy osoba nosząca okulary może skorzystać z oferty?
Najlepszym rozwiązaniem jest przyjście na realizację w soczewkach kontaktowych. Jeżeli nie jest to możliwe skorzystanie z gogli w okularach, niestety może to skutkować obniżonym komfortem użytkowania, np. uwieraniem w niektórych miejscach twarzy, w niektórych goglach wizyjnych w ogóle nie można korzystać w okularach.

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań to możliwość przeniesienia się do ulubionej gry i rywalizacji z najlepszym przyjacielem! Spraw bratu niespodziankę i podaruj mu voucher na przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Obdarowani spędzą 30 minut na bieżni Omni oraz 30 minut na Boks VR. Poniedziałek i święta nieczynne. Od wtorku do piątku salon czynny od 16 do 22, sobota od 12 do 22 i niedziela od 12 do 18.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PlanetVR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Michalina

Świetna zabawa oraz bardzo zaangażowana obsługa nic tylko tworzyć więcej takich miejsc z ludźmi z takim zainteresowaniami.

Łukasz J.

Naprawdę świetna zabawa, polecam każdemu!

Kinga

Niezapomniane wrażenia i emocje, super sposób na spędzenie wolnego czasu ;)

Dorota

Bardzo miła obsługa i cudownie spędzony czas ! ????

Adam

Bardzo duża ilość sprzętu i gier, wrażenia bardzo pozytywne!

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje