JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga | Poznań

Poznań
2 os.

150 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
150 zł

Jesteście fanami gier komputerowych? Nie straszne Wam ogry i zombie, a obrona wioski przed wrogami to dla Was codzienność? Koniecznie wiec wybierzcie się na Przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga! To cała godzina spędzona w grze i to dosłownie! Dzięki okularom VR możecie przenieść się do świata Waszej ulubionej gry i stanąć w jednym zespole podczas obrony wioski! A może zagracie przeciwko sobie i wniesiecie w Wasze życie nutkę rywalizacji? Kto okaże się lepszym graczem? Przekonajmy się!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Przez połowę swojej wizyty w przepełnionym atrakcjami salonie wirtualnej rzeczywistości dostaniecie możliwość skorzystania z ultranowoczesnej bieżni Omni, która pozwoli Wam jeszcze bardziej zanurzyć się w przygodzie. Drugą połowę czasu spędzicie w specjalnym boxie VR.

Ile będzie Trwało Wasze przeżycie?
Cała przygoda będzie trwała godzinę!

Czy sami wybierzecie gry, w które będziecie chcieli zagrać?
Tak, w każdym etapie swojej przygody sami zdecydujecie, w który z wirtualnych światów się zanurzyć i co dokładnie przeżyć. A wybór jest ogromny!

Przygoda w Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent dla dwojga, prezent na święta

Szukasz pomysłu na prezent dla brata, który uwielbia spędzać wolny czas na pokonywaniu wrogów w grach komputerowych? Nie wiesz jaki prezent może okazać się strzałem w dziesiątkę? Chcesz sprawić mu niespodziankę, ale kolejna gra wydaje Ci się kiepskim pomysłem? Podaruj mu prawdziwy raj dla każdego gracza! Przygoda Wirtualnej Rzeczywistości dla Dwojga to możliwość przeniesienia się do ulubionej gry i rywalizacji z najlepszym przyjacielem! Spraw bratu niespodziankę i podaruj mu voucher na przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Gry i zabawy są tak różnorodne, że z łatwością dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności. Obdarowani spędzą 30 minut na bieżni Omni oraz 30 minut na Boks VR.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 823
Filtruj Prezenty
24 z 823

Opinie (1)

Marta

Bardzo sympatyczna obsługa, z cierpliwością oraz zaangażowaniem tłumaczyli i wprowadzali w wirtualny świat :) Bawiliśmy się i razem i osobno, i w każdym przypadku przeżycia były fantastyczne!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.