Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn

0.0 0 Opinii

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy zdajecie sobie sprawę, jak wiele mówi taniec o osobowości człowieka? Nasza ekspresja, cechy charakteru i osobowości, nieraz nawet te ukryte, na parkiecie widać bardzo wyraźnie – często dopiero podczas tańca mogą się one ujawnić. Podczas wspólnych lekcji, poza czysto technicznymi umiejętnościami, rozwiniecie zdolność wyrażania siebie przez ruch. Tańcząc w parze, będziecie ćwiczyć współpracę i niewerbalną komunikację. Takie zajęcia, poza tym, że są świetną zabawą, fantastycznie otwierają na drugą osobę. Przekonajcie się o tym w tańcu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60 minut indywidualnych zajęć z instruktorką tańca.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktorka poznaje oczekiwania obdarowanych oraz ich poziom zaawansowania. Następnie wybierany jest rodzaj tańca, a następnie odbywa się lekcja wybranego tańca towarzyskiego.

Jakie rodzaje tańca są do wyboru?
Istnieje wiele różnych rodzajów tańca towarzyskiego, których można nauczyć się w przyjemny sposób. Jedne z nich tańczone są w wolnym tempie, inne zaś charakteryzują się szybkością i dynamiką – mimo to, każdy z nich opowiada pewną historię pomiędzy partnerami. Możliwość wyboru spośród takich rodzajów jak Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep,Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn to voucher na prezent dla pary, która pragnie wspólnie cieszyć się z życiem jeszcze bardziej niż dotychczas. Nie jest tajemnicą, że taniec należy do najpowszechniejszych rozrywek i znany jest wszystkim kulturom na całym świecie. Podarunek, gwarantujący naukę tańca, jest niczym praktyczny prezent, który uczy jak czerpać więcej radości z życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia indywidualne. Style: Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep. Tańce Latynoamerykańskie: Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Justyna Karska

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.