Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn

0.0 0 Opinie

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy zdajecie sobie sprawę, jak wiele mówi taniec o osobowości człowieka? Nasza ekspresja, cechy charakteru i osobowości, nieraz nawet te ukryte, na parkiecie widać bardzo wyraźnie – często dopiero podczas tańca mogą się one ujawnić. Podczas wspólnych lekcji, poza czysto technicznymi umiejętnościami, rozwiniecie zdolność wyrażania siebie przez ruch. Tańcząc w parze, będziecie ćwiczyć współpracę i niewerbalną komunikację. Takie zajęcia, poza tym, że są świetną zabawą, fantastycznie otwierają na drugą osobę. Przekonajcie się o tym w tańcu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60 minut indywidualnych zajęć z instruktorką tańca.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktorka poznaje oczekiwania obdarowanych oraz ich poziom zaawansowania. Następnie wybierany jest rodzaj tańca, a następnie odbywa się lekcja wybranego tańca towarzyskiego.

Jakie rodzaje tańca są do wyboru?
Istnieje wiele różnych rodzajów tańca towarzyskiego, których można nauczyć się w przyjemny sposób. Jedne z nich tańczone są w wolnym tempie, inne zaś charakteryzują się szybkością i dynamiką – mimo to, każdy z nich opowiada pewną historię pomiędzy partnerami. Możliwość wyboru spośród takich rodzajów jak Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep,Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn to voucher na prezent dla pary, która pragnie wspólnie cieszyć się z życiem jeszcze bardziej niż dotychczas. Nie jest tajemnicą, że taniec należy do najpowszechniejszych rozrywek i znany jest wszystkim kulturom na całym świecie. Podarunek, gwarantujący naukę tańca, jest niczym praktyczny prezent, który uczy jak czerpać więcej radości z życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia indywidualne. Style: Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep. Tańce Latynoamerykańskie: Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Justyna Karska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.