JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.

135 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
135 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy zdajecie sobie sprawę, jak wiele mówi taniec o osobowości człowieka? Nasza ekspresja, cechy charakteru i osobowości, nieraz nawet te ukryte, na parkiecie widać bardzo wyraźnie – często dopiero podczas tańca mogą się one ujawnić. Podczas wspólnych lekcji, poza czysto technicznymi umiejętnościami, rozwiniecie zdolność wyrażania siebie przez ruch. Tańcząc w parze, będziecie ćwiczyć współpracę i niewerbalną komunikację. Takie zajęcia, poza tym, że są świetną zabawą, fantastycznie otwierają na drugą osobę. Przekonajcie się o tym w tańcu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60 minut indywidualnych zajęć z instruktorką tańca.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktorka poznaje oczekiwania obdarowanych oraz ich poziom zaawansowania. Następnie wybierany jest rodzaj tańca, a następnie odbywa się lekcja wybranego tańca towarzyskiego.

Jakie rodzaje tańca są do wyboru?
Istnieje wiele różnych rodzajów tańca towarzyskiego, których można nauczyć się w przyjemny sposób. Jedne z nich tańczone są w wolnym tempie, inne zaś charakteryzują się szybkością i dynamiką – mimo to, każdy z nich opowiada pewną historię pomiędzy partnerami. Możliwość wyboru spośród takich rodzajów jak Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep,Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarunek na Walentynki, prezent na rocznicę

Poznaj Taniec Towarzyski dla Dwojga to voucher na prezent dla pary, która pragnie wspólnie cieszyć się z życiem jeszcze bardziej niż dotychczas. Nie jest tajemnicą, że taniec należy do najpowszechniejszych rozrywek i znany jest wszystkim kulturom na całym świecie. Podarunek, gwarantujący naukę tańca, jest niczym praktyczny prezent, który uczy jak czerpać więcej radości z życia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia indywidualne. Style: Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep. Tańce Latynoamerykańskie: Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.