Poznaj Salsę dla Dwojga | Wrocław

0.0 0 Opinie

Poznaj Salsę dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

192,00 zł

192,00 zł

O prezencie

Jesteście miłośnikami muzyki i chcelibyście nauczyć się kroków gorącej salsy, aby zachwycać swoich znajomych tanecznymi umiejętnościami? Latyno-amerykańskie tańce są zmysłową formą wyrażania najbardziej podstawowych ludzkich emocji, dlatego wielu osobom przychodzą naturalnie. Krótki czterogodzinny kurs salsy, sprawi, że opanujecie podstawowe formy ekspresji i pozwoli na świetną zabawę w trakcie potańcówek. Poznajcie salsę i zakochajcie się w tym gorącym tańcu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kurs dla dwóch osób, prowadzony w 4 spotkaniach po 60 minut.

Czy kurs realizowany jest w grupie, czy indywidualnie?

Realizacja odbywa się w kilkuosobowej grupie dla początkujących.

Ile razy w tygodniu odbywają się zajęcia?

Grafik zajęć możesz zobaczyć na stronie http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php

 

Poznaj Salsę dla Dwojga | Wrocław  to oryginalny podarunek, który jest rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie wiedzą czym obdarować bliską osobę. Jest to podarek uniwersalny, ponieważ umiejętny taniec sprawia radość wszystkim, niezależnie od wieku czy płci. Przyspieszony kurs tańca to wyjątkowy prezent dla każdego, gdyż pozwala zyskać umiejętności, które umożliwiają świetną zabawę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Uczestnicy

2 osoby.

Ważne informacje

W Szkole Tańca Esens prowadzone są kursy salsy cubany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych tancerzy. Na zajęcia należy zapisać się wraz z partnerem/partnerką. Wymagana jest rezerwacja telefoniczna u Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Tańca Esens

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.