Pierwszy Taniec | Warszawa

0.0 0 Opinie

Pierwszy Taniec | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Pewnie przeczuwacie, że jednym z najtrudniejszych wyzwań jakie czeka Was podczas wesela, będzie pierwszy taniec? Bez obaw! Każdy może nauczyć się tańczyć tak, aby wprawić w zdumienie gości. W trakcie lekcji skonsultujecie swoje wyobrażenia na temat wymarzonego występu ze specjalistką od choreografii, która następnie nauczy Was wszystkiego. Dzięki temu Wasz pierwszy taniec będzie perfekcyjny i zachwycający. Pokażcie na co Was stać!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje indywidualne zajęcia dla pary, prowadzone przez doświadczoną trenerkę tańca towarzyskiego.

Jak przebiega realizacja?
Trenerka poznaje umiejętności osób obdarowanych, ich oczekiwania oraz przeprowadza indywidualnie zajęcia, dopasowane do potrzeb obdarowanych. Trenerka przygotowuje układ pierwszego tańca dla przyszłej pary młodej.

Jak wyglądają choreografie?
Instruktor tworzy choreografie zarówno te klasyczne, jak i te bardziej zmysłowe lub humorystyczne, dzięki którym można zabawić, a nawet zaskoczyć swoich gości i często przełamać rutynę pierwszego tańca weselnego. Możliwość nauki się na różnych poziomach zaawansowania walca, disco foxa, tanga, rock’n’rolla czy rumby. Możliwość łączenia kroków wielu tańców oraz stylów muzycznych.

Pierwszy Taniec | Warszawa to podarunek dla młodych, który zapewni im lekcję wymarzonego pierwszego tańca. Nie trudno sobie wyobrazić, że najbardziej stresującym momentem każdego wesela jest dla młodych pierwszy taniec. Jeżeli chcesz sprawić wyjątkowy prezent dla pary, która jest Ci bliska, to pomóż im się przygotować do tego trudnego momentu. Okażesz im wsparcie, którego bardzo potrzebują w zwariowanym przedweselnym okresie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia indywidualne.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Justyna Karska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Dorota

Baaaardzo nam się podobało! Pani Justyna przekazała nam w godzinę dużo przydatnych informacji, dzięki którym chcemy więcej!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.