Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny | Warszawa

0.0 0 Opinii

Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny | Warszawa


Oferta niedostępna
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukacie ciekawego miejsca, do którego można wybrać się całą rodziną? Zależy Wam na rozrywce i nauce, która interesuje i dorosłych, i dzieci? Zapraszamy na niezwykłe Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny! Wyprawa do świata, w którym można poznać naturalne środowisko dzikich zwierząt lub polecieć w kosmos, to interesująca rozrywka, podczas której dzieci i ich rodzice doskonale się bawią. Jednocześnie jest to forma nauki dla najmłodszych - wiedza przekazywana jest w ciekawy sposób, który sprawia, że łatwo ją zapamiętać. Doświadczona kadra pedagogiczna wie jak poprowadzić zajęcia, aby były idealnym połączeniem zabawy i nauki! Przekonajcie się, jak w ciekawy sposób spędzić czas całą rodziną!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w specjalnie przygotowanych pokazach edukacyjnych, odbywających się w wirtualnej rzeczywistości. Prezent przeznaczony jest dla czterech osób. Pokazy prowadzone są przez doświadczonego specjalistę, z wykorzystaniem aplikacji VR.

Jakie zajęcia możemy wybrać?
Możecie wybrać jeden z dwóch tematów przewodnich zajęć:
- Kosmos, czyli kosmiczna podróż, pozwalająca poznać najciekawsze fakty o planetach naszego układu słonecznego, oglądać niebo i całe, niesamowite galaktyki. Po zajęciach, uczestnicy malują planety i obiekty kosmiczne, by utrwalić zdobytą wiedzę. Malowanie w VR to nie tylko świetna zabawa, to także rozwój umiejętności plastycznych i motorycznych oraz pobudzenie kreatywności i wyobraźni u dzieci.
- Afrykańska sawanna i Antarktyda, czyli podróż do centrum Afryki, gdzie uczestnicy poznają egzotyczne zwierzęta w ich naturalnym środowisku (m.in. zebry, żyrafy czy słonie). Zwierzęta można karmić i obserwować jak zachowują się przy poszczególnej pogodzie bądź porze dnia i nocy (można swobodnie manipulować pogodą). Druga część zajęć to kajakowa wyprawa do Antarktydy, gdzie można obejrzeć lodowce i zwierzęta, które żyją w straszliwym zimnie (m.in. pingwiny i lwy morskie).

Ile czasu trwają zajęcia?
Zajęcia trwają 60 minut.

Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny sprawdzą się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka

Szukasz ciekawego przeżycia dla całej rodziny w Warszawie? A może szukasz miejsca, do którego warto wybrać się z dziećmi? Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny to niesamowita przygoda (także dla dorosłych!) w świecie VR. Voucher na zabawę i naukę w Warszawie to idealny podarunek, który gwarantuje świetną zabawę i dobrą naukę dla najmłodszych. Niezwykły pomysł na super prezent dla dzieci np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Wybierz emocje w wirtualnym świecie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Oaza VR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Adrian C.

Vr rewelacja. Na miejscu poświęcono nam dużo czasu. Obsługa super i bardzo pomocna. Super się bawiliśmy.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.