JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny | Warszawa


Warszawa
2-4 os.

240 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
240 zł

Szukacie ciekawego miejsca, do którego można wybrać się całą rodziną? Zależy Wam na rozrywce i nauce, która interesuje i dorosłych, i dzieci? Zapraszamy na niezwykłe Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny! Wyprawa do świata, w którym można poznać naturalne środowisko dzikich zwierząt lub polecieć w kosmos, to interesująca rozrywka, podczas której dzieci i ich rodzice doskonale się bawią. Jednocześnie jest to forma nauki dla najmłodszych - wiedza przekazywana jest w ciekawy sposób, który sprawia, że łatwo ją zapamiętać. Doświadczona kadra pedagogiczna wie jak poprowadzić zajęcia, aby były idealnym połączeniem zabawy i nauki! Przekonajcie się, jak w ciekawy sposób spędzić czas całą rodziną!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w specjalnie przygotowanych pokazach edukacyjnych, odbywających się w wirtualnej rzeczywistości. Prezent przeznaczony jest dla czterech osób. Pokazy prowadzone są przez doświadczonego specjalistę, z wykorzystaniem aplikacji VR.

Jakie zajęcia możemy wybrać?
Możecie wybrać jeden z dwóch tematów przewodnich zajęć:
- Kosmos, czyli kosmiczna podróż, pozwalająca poznać najciekawsze fakty o planetach naszego układu słonecznego, oglądać niebo i całe, niesamowite galaktyki. Po zajęciach, uczestnicy malują planety i obiekty kosmiczne, by utrwalić zdobytą wiedzę. Malowanie w VR to nie tylko świetna zabawa, to także rozwój umiejętności plastycznych i motorycznych oraz pobudzenie kreatywności i wyobraźni u dzieci.
- Afrykańska sawanna i Antarktyda, czyli podróż do centrum Afryki, gdzie uczestnicy poznają egzotyczne zwierzęta w ich naturalnym środowisku (m.in. zebry, żyrafy czy słonie). Zwierzęta można karmić i obserwować jak zachowują się przy poszczególnej pogodzie bądź porze dnia i nocy (można swobodnie manipulować pogodą). Druga część zajęć to kajakowa wyprawa do Antarktydy, gdzie można obejrzeć lodowce i zwierzęta, które żyją w straszliwym zimnie (m.in. pingwiny i lwy morskie).

Ile czasu trwają zajęcia?
Zajęcia trwają 60 minut.

Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny sprawdzą się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka

Szukasz ciekawego przeżycia dla całej rodziny w Warszawie? A może szukasz miejsca, do którego warto wybrać się z dziećmi? Pokazy Edukacyjne w strefie VR dla Rodziny to niesamowita przygoda (także dla dorosłych!) w świecie VR. Voucher na zabawę i naukę w Warszawie to idealny podarunek, który gwarantuje świetną zabawę i dobrą naukę dla najmłodszych. Niezwykły pomysł na super prezent dla dzieci np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Wybierz emocje w wirtualnym świecie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby oglądające.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany dla dwóch do czterech osób. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1745
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.