Podróż po Tanecznych Stylach Świata | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Podróż po Tanecznych Stylach Świata | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Taniec to bardzo szerokie pojęcie, na które składa się wiele stylów i technik. Znalezienie tego właściwego może stanowić nie lada wyzwanie. Teraz masz możliwość poznania różnych rodzajów tańca wyruszając w "Podróż po Tanecznych Stylach Świata"! Weź udział w czterech, niezależnych lekcjach, z których każda będzie dotyczyła wybranego przez Ciebie stylu. Przekonaj się, ile emocji możesz doświadczyć podczas uprawiania tego niesamowitego sportu. Jazz, taniec współczesny, zumba, sexy dance, taniec użytkowy, salsa to tylko niektóre propozycje. Spełnij swoje marzenia i zdecyduj, jaki styl najbardziej odpowiada Twojemu temperamentowi.

Prezent obejmuje:

  • 4 lekcje tańca trwające po godzinie,
  • Wybór innego stylu tanecznego na każdej lekcji,
  • Opiekę wykwalifikownego instruktora.

Zastanawiasz się, co wybrać na prezent dla ukochanej? Chciałbyś sprawić jej wyjątkowy, niebanalny podarunek, ale kompletnie nie masz pomysłu, co to mogłoby być? Podróż po Tanecznych Stylach Świata to świetna propozycja na urodziny czy Dzień Kobiet. Nie zwlekaj i zdecyduj się podarować bliskiej Ci osobie masę pozytywnej energii w postaci lekcji różnych stylów tańca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 wejścia po 1h

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kurs odbywa się w grupach. Każda lekcja może dotyczyć innego stylu tanecznego wybranego spośród aktualnie dostępnych w Szkole Dance Avenue. Oferta nie dotyczy grup choreograficznych i formacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dance Avenue

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Barbara Szyazka

Super prezent. Prowadząca to osoba bardzo energetyczna pozytywnie. Miejsce bardzo pozytywnie nastawione do osób próbujących nauczyć się tańczyć.POLECAM

Emilia

Rewelacyjna opcja wręczenia komuś takiego prezentu. Człowiek czasem długo zbiera się by zacząć robić to co się lubi. Tu nie dość, że może sprawdzić się jak odnajduje się w poszczególnych stylach tanecznych - które sam wybiera. To jeszcze ma się zapalnik po pierwszych zajęciach by je kontynuować :))) Ja osobiście zwlekałam od 4 lat by zapisać się na tańce. Dostałam ten prezent od przyjaciółki i wiem, że teraz będę chodziła regularnie :) Polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.