(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pierwszy Taniec Premium | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinii

Pierwszy Taniec Premium | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

439,99 zł

439,99 zł

O prezencie

Stres po zaręczynach już minął? Uklęknąłeś, wyciągnąłeś pierścionek, a ona powiedziała wyczekiwane “tak”? Gratulacje! Teraz czas zacząć planować ślub i wesele. Nieodzownym elementem wesela, najczęściej mocno stresującym, jest jego oficjalne rozpoczęcie przez młodą parę. Przygotujcie się na ten moment, korzystając z Pierwszego Tańca Premium. Przygotujcie swój taniec w sposób profesjonalny i rzetelny, a stres nie będzie Wam towarzyszył podczas tego wzruszającego momentu. Profesjonalny instruktor chętnie przekaże Wam wiedzę i podpowie co i jak należy zrobić, by taniec okazał się ogromnym sukcesem. Dodatkowo otrzymacie również czas na sali ćwiczeń, by dopracować pierwszy taniec do perfekcji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje przygotowanie i naukę pierwszego tańca. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W ramach prezentu odbędzie się nauka pierwszego tańca z profesjonalnym instruktorem oraz otrzymacie salę do ćwiczeń, na której będziecie mogli dopracować swój taniec.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Nauka z instruktorem potrwa 3 godziny, a sala do ćwiczeń zostanie Wam udostępniona również na 3 godziny. Łącznie będzie to 6 godzin, by dopracować swój pierwszy taniec.

Czy wiesz, że…
Historia pierwszego tańca weselnego nie jest do końca znana. Prawdopodobnie wziął się on z połączenia tradycji otwierania wielkich balów tańcem (np. studniówkowy polonez) oraz elementów kulturowych, towarzyszących imprezie ślubnej (pierwszy taniec świeżo upieczonych małżonków).

Pierwszy Taniec Premium | Warszawa to doskonały prezent dla przyszłej pary młodej. Jest to praktyczny podarunek, który z pewnością pomoże Twoim bliskim zyskać pewność siebie i odgonić niepotrzebny stres. Voucher na lekcję pierwszego tańca to świetny podarunek dla znajomych, przyjaciół lub członków rodziny, którzy szykują się do własnego ślubu i wesela.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

3 godziny + 3 godziny dostępu do sali

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 3 godziny zajęć indywidualnych z instruktorem oraz 3 godziny dostępu do sali.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła tańca FEN

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.