Pierwszy Taniec | Olsztyn

0.0 0 Opinii

Pierwszy Taniec | Olsztyn


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcecie zachwycić swoich gości weselnych wyjątkowym pierwszym tańcem? Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej stresujących elementów całej zabawy, dlatego warto poświęcić trochę czasu, aby go dobrze przygotować. Wy zdecydujecie o tym, jaki charakter będzie miało Wasze wystąpienie – czy będzie lekko i zabawnie, czy podniośle i uroczyście. Cokolwiek wybierzecie jedno jest pewne. Po odpowiednim przygotowaniu jakie zapewnią Wam te zajęcia wprawicie wszystkich w zdumienie i zachwyt. Przygotujcie się na solidny trening!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje indywidualne zajęcia dla pary, prowadzone przez doświadczoną trenerkę tańca towarzyskiego.

Jak przebiega realizacja?
Trenerka poznaje umiejętności osób obdarowanych, ich oczekiwania oraz przeprowadza indywidualnie zajęcia, dopasowane do potrzeb obdarowanych. Trenerka przygotowuje układ pierwszego tańca dla przyszłej pary młodej.

Jak wyglądają choreografie?
Instruktor tworzy choreografie zarówno te klasyczne, jak i te bardziej zmysłowe lub humorystyczne, dzięki którym można zabawić, a nawet zaskoczyć swoich gości i często przełamać rutynę pierwszego tańca weselnego. Możliwość nauki się na różnych poziomach zaawansowania walca, disco foxa, tanga, rock’n’rolla czy rumby. Możliwość łączenia kroków wielu tańców oraz stylów muzycznych.

Pierwszy Taniec | Olsztyn to bardzo praktyczny prezent. Pierwszy Taniec zawsze jest jednym z najbardziej stresujących momentów na każdym weselu, pomóż młodym odpowiednio się do niego przygotować. Naprawdę wymarzony prezent dla pary młodej, to perfekcyjnie udane wesele. Jeżeli chcesz mieć swój wkład w zrealizowanie tego życzenia, to spraw im podarunek, który pomoże im świetnie zaprezentować się przed gośćmi.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Zajęcia indywidualne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Justyna Karska

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.