Paintball Rambo dla Przyjaciół | Szczecin

0.0 0 Opinii

Paintball Rambo dla Przyjaciół | Szczecin


Szczecin
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

476,00 zł

476,00 zł

O prezencie

Jesteście wielkimi fanami Johna Rambo i chcielibyście przeżyć niesamowitą przygodę? Paintball Rambo dla Przyjaciół powstał właśnie z myślą o Was! Przekonajcie się, jakie to uczucie zmierzyć się z nieprzyjacielem i walczyć o przetrwanie. Przekonajcie się, jak poradzicie sobie na polu bitwy. Stańcie ze sobą ramię w ramię albo podzielcie się na grupy. Wybierzcie dowódców i stoczcie pojedynek o tytuł najlepszej drużyny. Wykażcie się swoimi zdolnościami strategicznymi. Nie dajcie się przechytrzyć - wróg nie śpi... Czai się w mrocznych zakamarkach terytorium i czeka na chwilę nieuwagi, by zaatakować ze zdwojoną siłą. Nie pozwólcie się oszukać - wygrajcie tę bitwę. Podejmijcie wyzwanie i zaryzykujcie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę paintballową w terenie, dla czterech osób.

Ile czasu trwa przeżycie?
Rozgrywka potrwa około 4 godziny.

Ile sztuk amunicji każdy z nas otrzyma?
Każdy z Was otrzyma 2000 sztuk amunicji. Oczywiście istnieje możliwość dokupienia dodatkowej amunicji.

Paintball Rambo dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla pracowników, prezent urodzinowy

 
Jako eksperci w dziedzinie podarunków wiemy, że oryginalny prezent dla znajomych lub rodziny to twardy orzech do zgryzienia. Mamy na to sposób! Wystarczy podarować Paintball Rambo dla Przyjaciół - niesamowity upominek który nie tylko uszczęśliwia, lecz także zapewnia miłe wspomnienia. Nie masz pomysłu na gift na każdą okazję? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź nasza ofertę.  


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boicie się pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

W prezencie zawarte są: markery + 2000 kulek, 4 x gaz (możliwość dowolnego dobijania), maski ochronne, kombinezony moro, podpowiedzi możliwych scenariuszy rozgrywek, pełna obsługa techniczna i sędziowska. Organizacja całej zabawy. Ubezpieczenie i zdjęcia pamiątkowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Paintball Piranha

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.