Offroad na Torze – Trasa Czarna | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Janki k. Warszawy
1 os.

89,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie obawiasz się wyzwań? Ekstremalne warunki jazdy, błoto, liczne podjazdy i zjazdy powodują przyspieszone bicie Twojego serca? Znajdź złoty środek na doskonałą zabawę i wybierz się na Off- road na Torze. Chwyć za kierownicę rozbrykanej terenówki, popędź przed siebie i sprawdź się w roli zwinnego kierowcy, który perfekcyjnie omija przeszkody i zdobywa podjazdy. Jazda specjalnie przygotowanym torem po trasie czarnej to nie lada wyczyn dla każdego! Gotowy na ryk silnika i mocne wrażenia? To czas wyruszyć w drogę!


Co obejmuje prezent?
Off-road na Torze - Trasa Czarna obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie czarnej. Jazda poprzedzona jest krótki szkoleniem teoretycznym.

Ile trwa realizacja prezentu?
Pokonanie trasy zajmuje 30-35 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy do jazdy samochodem terenowym wymagane jest prawo jazdy kat. B?
Nie wymagane jest prawo jazdy kat.B. Wystarczy posiadać podstawowe umiejętności prowadzenia samochodu.


Off-road na Torze - Trasa Czarna sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla mężczyzny, podarek na Dzień Ojca.


Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent na urodziny dla fana motoryzacji, który jest perfekcyjnym kierowcą? A może chcesz atrakcyjny upominek na Dzień Ojca? Podaruj swojemu mężczyźnie oryginalny prezent w postaci jazdy samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach. Sprawdź, czy pokona on wszystkie przeszkody, trudne podjazdy i wymagające ostrożności pułapki. Dla niego będzie to prawdziwa moc wrażeń i płynącej w żyłach adrenaliny! Niech stanie się pogromcami off-roadów!


Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

30 - 35 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 30 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.Opinie (1)

Piotr

Bardzo fajna zabawa, na pewno wybiorę się jeszcze raz. Różne rodzaje przeszkód.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.