Odprężający Weekend w Beskidach dla Dwojga | Nowy Targ (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinie

Odprężający Weekend w Beskidach dla Dwojga | Nowy Targ (okolice)


Nowy Targ (okolice), Spytkowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

900,00 zł

900,00 zł

O prezencie

Nadszedł wreszcie czas na ekscytujący weekend, który chcielibyście spędzić w cichym i spokojnym miejscu? Szukacie hotelu, który zaskoczy Was swoją wygodą? Zapraszamy na Odprężający Weekend dla Dwojga w Beskidzie, czyli kompleksie hotelowym, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. W sezonie letnim można tu aktywnie wypoczywać - spacerując licznymi szlakami turystycznymi lub jeżdżąc pięknymi trasami rowerowymi, zaś w sezonie zimowym wypoczynek zapewnia stok narciarski - gotowy, by po nim szusować. Kompleks Beskid znajduje się na dole stoku, więc przyjeżdżający tu narciarze są zachwyceni. Dodatkowo, będziecie z dala od miejskiego hałasu - ciszę, spokój i piękne widoki macie zapewnione!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje weekendowy pobyt (2 noclegi) dla dwóch osób w Kompleksie Beskid.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
W ramach pobytu, oprócz noclegów, macie zapewnione również: dwa urozmaicone śniadania bufetowe, dwie kolacje dwudaniowe oraz nieograniczony dostęp do hotelowej strefy wellness (jacuzzi, basen, siłownia i sala ćwiczeń).

Czy będziemy mieli gdzie zostawić samochód?
Tak, prezent obejmuje darmowy parking.

Gdzie znajduje się kompleks hotelowy?
Kompleks “Beskid” znajduje się 50 kilometrów od Zakopanego i 80 km od Krakowa.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Vouchera nie można realizować od 22 grudnia do 2 stycznia każdego roku. Voucherów nie można realizować również w trakcie świąt i długich weekendów.

Odprężający Weekend dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent świąteczny, prezent dla znajomych, prezent dla pary

Szukasz wspaniałego prezentu dla swoich bliskich? Chciałbyś zaskoczyć swoją ukochaną lub ukochanego? Odprężający Weekend dla Dwojga nieopodal Krakowa i Zakopanego to uniwersalny podarunek, sprawdzi się zarówno w sezonie zimowym, jak i w sezonie letnim! Voucher na weekendowy wyjazd to prezent marzeń dla wszystkich osób, które chciałyby odpocząć od miejskiego zgiełku i zakochać się w ciszy i spokoju. Podaruj bliskim odpoczynek, o którym marzyli! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ (okolice), Spytkowice

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

2 doby (Doba hotelowa od godz. 15:00 do 11:00).

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany dla dwóch osób. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia: 2 Noclegi w przytulnym pokoju typu standard, 2 Urozmaicone śniadania bufetowe, nieograniczony dostęp do strefy Wellness: basenu, jacuzzi, siłowni, Sali do ćwiczeń. 2 Kolacje dwudaniowe serwowane w godz. 17:00 - 19:00 (kolacja bufetowa powyżej 15 os.) Bezpłatny parking i szlafroki w pokojach. Doba Hotelowa rozpoczyna się o 15:00 a kończy o 11:00. Vouchera nie można realizować od 22 grudnia do 2 stycznia każdego roku. Voucherów nie można realizować również w trakcie świąt i długich weekendów.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Kompleks "BESKID"

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.