Odprężający Tygodniowy Wypad w Beskidy Dla Dwojga | Nowy Targ (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinie

Odprężający Tygodniowy Wypad w Beskidy Dla Dwojga | Nowy Targ (okolice)


Nowy Targ (okolice), Spytkowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3119,99 zł

3119,99 zł

O prezencie

Marzycie, by rzucić to wszystko i wyjechać? Potrzebujecie natychmiastowego odpoczynku? Zapraszamy na niezwykłą ucieczkę z miasta - Odprężający Tygodniowy Pobyt dla Dwojga w Kompleksie Beskid. Jeżeli szukaliście ciszy i spokoju, to jest to idealne miejsce, gwarantujące ciekawe aktywności fizyczne zarówno w lato (liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe), jak i w zimę (hotel jest pod stokiem narciarskim).  Entuzjaści wypoczynku na świeżym powietrzu mogą wybrać się np. do Chabówki, Rabki, Toporzyska czy Zubrzycy Górnej – pięknych, typowo “górskich” miejscowości. Tydzień w górach poprawi Wasz humor i znakomicie Was odpręży!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje siedmiodniowy pobyt (6 noclegów) dla dwóch osób w Kompleksie Beskid.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
W ramach pobytu, oprócz noclegów, macie zapewnione również: urozmaicone śniadania bufetowe, kolacje dwudaniowe oraz nieograniczony dostęp do hotelowej strefy wellness (jacuzzi, basen, siłownia i sala ćwiczeń).

Czy będziemy mieli gdzie zostawić samochód?
Tak, prezent obejmuje darmowy parking.

Gdzie znajduje się kompleks hotelowy?
Kompleks “Beskid” znajduje się 50 kilometrów od Zakopanego i 80 km od Krakowa.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15, kończy zaś o 11 dnia następnego.

Vouchera nie można realizować od 22 grudnia do 2 stycznia każdego roku. Voucherów nie można realizować również w trakcie świąt i długich weekendów.

Odprężający Tygodniowy Pobyt dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent na rocznicę, prezent na zaręczyny

Potrzebny Ci fajny upominek dla pary? Nie wiesz co mógłbyś wybrać, żeby zaskoczyć ukochaną lub ukochanego z okazji rocznicy? Odprężający Siedmiodniowy Pobyt dla Dwojga to wspaniały prezent marzeń, który doskonale sprawdzi się jako pomysł na wakacje lub ferie w Polsce. Voucher na wyjazd dla dwóch osób to doskonały podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Walentynek! Wybierz niezwykłe emocje dla swoich bliskich! 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ (okolice), Spytkowice

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

7 dni (6 doby hotelowe). Doba Hotelowa zaczyna się o 15:00 i trwa do 11:00.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia: 6 Noclegów w przytulnym pokoju typu standard urozmaicone śniadania bufetowe, nieograniczony dostęp do strefy Wellness: basenu, jacuzzi, siłowni, Sali do ćwiczeń. Kolacje dwudaniowe serwowane w godz. 17:00 - 19:00 (kolacja bufetowa powyżej 15 os.). Bezpłatny parking i szlafroki w pokojach. Doba Hotelowa rozpoczyna się o 15:00 a kończy o 11:00. Vouchera nie można realizować od 22 grudnia do 2 stycznia każdego roku. Voucherów nie można realizować również w trakcie świąt i długich weekendów.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Kompleks "BESKID"

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.