JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci | Kraków

Kraków
1 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
49 zł

Uwielbiasz zwierzęta? Chcesz rozpocząć niezapomnianą przygodę z jeździectwem? Zapraszamy na Naukę Jazdy Konnej dla Dzieci połączoną ze świetną zabawą! Spotkanie z doświadczonym instruktorem, Anną Pachlą to doskonała okazja, aby zacząć własną przygodę z tym sportem. Trenerka koni, skoczek sportowy II klasy, sędzia w dyscyplinie ujeżdżania czeka właśnie na Ciebie! Skorzystaj z zajęć - to możliwość uzyskania wielu ciekawych, ale także praktycznych informacji dotyczących tych zwierząt, współpracy z nimi oraz tej wyjątkowej dyscypliny sportu. Zdobądź nowe umiejętności, a być może jeździectwo będzie Twoją pasją na całe życie?

Nauka Jazdy Konnej obejmuje:

  • Zapoznanie się z koniem - 15 minut,
  • Praktyczna nauka jazdy konnej - 30 minut,
  • Zajęcia odbywają się na lonży pod okiem doświadczonego instruktora,
  • Cudownie spędzony czas oraz niezapomniane wrażenia!
  • W okresie zimowym zajęcia prowadzone są na zamkniętej hali.

Szukasz inspiracji na ciekawy prezent dla Dziecka? Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci to doskonały prezent dla każdego malucha. Nie od dziś wiadomo, że kontakt ze zwierzętami pozytywnie wpływa na rozwój dzieci. Podaruj niezapomnianą przygodę, jako prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, Pod Choinkę i spełniaj marzenia najmłodszych! Jeżeli jednak szukasz innych pomysłów zobacz koniecznie nasz Katalog Marzeń i sprawdź, jakie super prezenty przygotowaliśmy dla dzieci.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 45 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży około 30 min, oraz zapoznanie się z koniem, około 15 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Nauka Jazdy na Koniach dla Dzieci jest prowadzona na lonży w obecności instruktora, może to być również oprowadzanie dziecka siedzącego na koniku. Prezent Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci prowadzi się dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji. Należy uwzględnić około 1 godzinę na dojazd na miejsce (okolice Krakowa).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.