Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci | Wiele Lokalizacji

Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci | Wiele Lokalizacji


Warszawa
1 os.

49,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
49,99 zł
Jazda Konna to nie tylko świetna zabawa i rewelacyjne przeżycie, lecz także nauka i nabywanie nowych umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Przekonaj się na własnej skórze, ile radości może dać przejażdżka na końskim grzbiecie. Ten kurs to świetna okazja, aby przeżyć ciekawą przygodę. Każdy wie, że jeździectwo nie tylko relaksuje, lecz także świetnie wpływa na kondycję, samopoczucie oraz prawidłowy rozwój. Dlatego Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci cieszy się ogromną popularnością. Jednak w tym sporcie liczy się przede wszystkim ogromna frajda! Kto wie, może ta przygoda przerodzi się w ogromną pasję, która będzie sprawiać radość przez całe życie. To również okazja do znalezienia nowych przyjaciół i prawdziwa lekcja odpowiedzialności! Przekonaj się czy podołasz temu wyzwaniu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę jazdy konnej dla dziecka.

W jakim wieku powinno być dziecko?
Jazda konna przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Podczas realizacji przeżycia wymagana jest obecność opiekuna prawnego.

Ile czasu trwa nauka jazdy?
Sama jazda konno potrwa około 30 minut. Dodatkowo należy zarezerwować jeszcze 15 minut na zapoznanie się z koniem, siodłanie i czyszczenie.

Gdzie odbywa się realizacja przeżycia?
Nauka jazdy konnej dla dzieci odbywa się w okolicach Warszawy.

Czy prezent jest seznowy?
Nie, jazda konna odbywa się przez cały rok.

Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka, prezent na mikołajki

Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci to świetny pomysł na prezent dla dziecka, które kocha przygody. Obcowanie ze zwierzętami uczy odpowiedzialności i empatii. To właśnie dlatego ten kurs to znakomity prezent na Dzień Dziecka. Ten upominek będzie nie tylko niesamowitą frajdą, lecz także pomoże rozwijać w nim nowe pasje. Przekonaj się o tym i wręcz swojemu dziecku Voucher jako prezent na komunię. Możecie być pewni, że będzie to niezapomniany prezent dla córki lub syna. Jazda Konna wpływa na prawidłowy rozwój dziecka i jest tanim upominkiem, który wzbudza wielkie emocje - będzie więc świetnym pomysłem na prezent dla chrześnika. Nauka jazdy konnej w Warszawie to doskonały podarunek dla każdego młodego człowieka.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

Prezent Nauka Jazdy na Koniach dla Dzieci trwa 30 minut, dodatkowo należny zarezerwować około 15 minut na zapoznanie się z koniem, czyli siodłanie i czyszczenie.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Nauka Jazdy na Koniach dla Dzieci jest prowadzona na lonży w obecności instruktora, może to być również oprowadzanie dziecka siedzącego na koniku. Prezent Nauka Jazdy na Koniach KID prowadzi się dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji. Na realizację prezentu Nauka Jazdy na Koniach KID zalecamy ubranie wygodne, sportowe. Stajnie znajdują się w okolicy podanych miast i należy uwzględnić około 1 godziny na dojazd na miejsce. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.