JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nauka Jazdy Konnej | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nauka Jazdy Konnej | Kraków

Kraków (okolice)
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
79 zł

Fascynują Cię zawody jeździeckie? Kochasz oglądać zmagania najlepszych koni i ich jeźdźców przed ekranem telewizora? Czas najwyższy sprawdzić swoje umiejętności w tej dziedzinie sportu! Nauka Jazdy Konnej to doskonała okazja, aby zacząć własną przygodę z jeździectwem. Anna Pachla - świetny instruktor, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, przekaże Ci dużo praktycznych, ale również ciekawych informacji na temat tych zwierząt oraz współpracy z nimi. Gotowy na niezapomnianą zabawę? Instruktor sportu, II klasy skoczek sportowy, trenerka koni oraz sędzia w dyscyplinie ujeżdżania czeka właśnie na Ciebie! Wybierz się do szkółki jeździectwa w Paczółtowicach położonej w malowniczej okolicy Krakowa.

Nauka Jazdy Konnej obejmuje:

  • Zapoznanie się z koniem - 15 minut,
  • Praktyczna nauka jazdy konnej - 30 minut,
  • Zajęcia odbywają się na lonży pod okiem doświadczonego instruktora,
  • Cudownie spędzony czas oraz niezapomniane wrażenia!
  • W okresie zimowym zajęcia prowadzone są na zamkniętej hali.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla każdego? Nauka Jazdy Konnej to doskonała propozycja dla osób, które kochają zwierzęta, lubią aktywnie spędzać czas oraz nie boją się nowych wyzwań. Podaruj fajny podarunek na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Dzień Dziecka, pod Choinkę oraz inne okazje. Voucher prezentowy na niezapomniane przeżycie gwarantuje satysfakcję osoby obdarowanej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 45 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży około 30 min, oraz zapoznanie się z koniem, około 15 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Nauka możliwa od 12 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Jazdy odbywają się na lonży pod okiem instruktora.  Należy uwzględnić około 1 godzinę na dojazd na miejsce (okolice Krakowa).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (3)

Dominika Wrona

Nauka jazdy konnej świetnie przeprowadzona. Super instruktorka, bardzo miła właścicielka stadniny. Polecam bardzo wyjaykowy prezent w tej formie!

Weronika

Moje wrażenia są bardzo pozytywne, świetny pomysł na prezent. Moim prezentem była nauka jazdy konnej co jest doskonałym prezentem dla kogoś kto lubi zwierzęta. Wszystko było dobrze zorganizowane, w każdym momencie mogłam się skontaktować z właścicielem w razie zmiany planów. Oceniam prezent i organizacje strony bardzo dobrze, wszystko jest jasne i czytelne.

Magda

Jazda konna przebiegała w bardzo miłej atmosferze, profesjonalnie przygotowana. Świetne doświadczenie dla amatorów koni.

1
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.