Masaż Relaksacyjny Całego Ciała | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poczuj się wyjątkowo i przeznacz trochę czasu dla siebie i swojego ciała! Przekrocz progi salonu kosmetycznego i oddaj się w ręce zawodowego masażysty. Potrzebna Ci chwila odprężenia? Masaż Relaksacyjny Całego Ciała sprawi, że zapomnisz o codziennych troskach. Zabieg ten to połączenie masażu klasycznego i energetycznego. Powolne ruchy rąk masażysty pozwolą Ci się zrelaksować i pozbyć napięcia, co pozytywnie wpłynie na Twój komfort psychiczny. Masaż to również idealna propozycja dla osób aktywnych fizycznie. Pomoże on szybko zregenerować się Twojemu ciału, co przygotuje je do dalszego intensywnego wysiłku. 

Prezent obejmuje:

  • Masaż całego ciała aromatycznym olejkiem połączony z muzykoterapią oraz światłoterapią.

Pragniesz znaleźć naprawdę interesujący prezent na Walentynki? Chcesz wręczyć nietypowy podarunek, którego bliska Ci osoba się nie spodziewa? Oto fantastyczny prezent dla kobiety! Podaruj Masaż Relaksacyjny Całego Ciała. Ten podarunek sprawi, że obdarowana osoba przeżyje wiele miłych chwil. Potrzebny Ci jest pomysł na prezent, który podkreśli siłę Twoich uczuć? Podaruj relaks i odprężenie! Taki voucher prezentowy to naprawdę nietypowy podarunek dla dziewczyny. To niebanalny prezent, który z pewnością zostanie przyjęty z radością.


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Masaż całego ciała olejkiem połączony z aromaterapią, światłoterapią oraz muzykoterapią. Przeciwwskazania: ciąża, nadciśnienie, uczulenie na składniki kosmetyków.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje