Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów | Flyspot | Katowice

1 2 3 4 5 (0)
Katowice
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chciałbyś spróbować unosić się w powietrzu, niczym ptak? Teraz masz okazję zamienić marzenie we wspomnienie. Wybierz się na Lot w Tunelu Aerodynamicznym i przekonaj się na własnej skórze, dlaczego ta rozrywka bije rekordy popularności na całym świecie. Wejdź do specjalnej tuby, w której prędkość wiatru dochodzi do 300 kilometrów na godzinę, "połóż się" na powietrzu i spróbuj swoich sił w oryginalnych akrobacjach. Poczuj adrenalinę, której nie dostarczy Ci nawet wizyta w wesołym miasteczku! Przygotuj się na przygodę życia i ciesz się niezapomnianą chwilą podczas lotu. Co ważne, cała zabawa odbędzie się pod czujnym okiem instruktora, doświadczonego w pracy z dziećmi. Gotowy na niezapomniane wrażenia?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie 2 loty w tunelu aerodynamicznym, z czego każdy trwa 1,5 minuty. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

Prezent na Dzień Dziecka, Prezent na Urodziny, Prezent na Święta

Oryginalny prezent dla Dziecka to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich... Jednak my, jako specjaliści w dziedzinie upominków, znamy się na rzeczy. Podaruj najbliższym Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów na Urodziny, Imieniny lub Święta i przekonaj się, ile przyjemności może sprawić przeżycie. Koniec z tradycyjnymi giftami - zapewnij Dziecku frajdę, jakiej nie zapomni do końca życia. Ciesz się jego radością bez końca!

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Realizacja dla osób niepełnoletnich, od 3 roku życia. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a. Uwaga zmiany terminu realizacji po dokonaniu rezerwacjii są dodatkowo płatne według cennika Partnera.Opinie (8)

Kamil

Wspaniała zabawa. Super miejsce. POLECAM!. Super prezent strzał w dziesiątkę.

Karolina Balcarek

Super miejsce. Miła atmosfera. Profesjonalna i kompetentna kadra. Wrażenia niezapomniane. Polecam.

Anna Margas

Było wspaniale! Obsługa sympatyczna i profesjonalna.

Wioletta Bartłomiejczyk

Nie mam zastrzeżeń co do realizacji. Lot umówiony w takim terminie jak chciałam. W samym FlySpot tez dobra organizacja

ANNA RAJSKA

BYŁO SUPER :) DZIECKO BYŁO BARDZO ZADOWOLONE :)

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.