Lot Usługowy Szybowcem w Warszawie

1 2 3 4 5 (81)
Warszawa
1 os.

339 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Majestatyczny, bezszelestny, unoszący się na wietrze szybowiec stanowi idealne miejsce na podniebną przygodę. Panorama z wysokości kilkuset metrów zapiera dech w piersiach, zwłaszcza, iż od chmur dzieli Cię tylko cienka szyba. To wszystko zapewni Ci Lot Usługowy Szybowcem! Ten zastrzyk adrenaliny i nowych doświadczeń pozostanie na długo w Twojej pamięci. Zrób fascynujące zdjęcia uwieczniając na swoim aparacie niepowtarzalne widoki, których z pewnością pozazdroszczą Ci znajomi. Jedni nazywają to podniebnym spacerem, dla innych jest to prawdziwy sport. Ale z pewnością dla wszystkich jest to niezapomniane przeżycie!

Prezent obejmuje:

  • Lot usługowy szybowcem za wyciągarką, którego celem jest zrobienie zdjęć fotograficznych,
  • Zapierające dech w piersiach widoki i dobrą zabawę! 
Chcesz kogoś zaskoczyć i podarować oryginalny prezent? Lot Usługowy Szybowcem to znakomity pomysł na prezent dla osób głodnych wrażeń! Szukasz propozycji na prezent na urodziny? Ta powietrzna przygoda to znakomity prezent dla każdego! Przygoda szybowcem to także znakomita propozycja dla wielbicieli adrenaliny! 

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Od 5 do 15 minut, w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest od maja do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot usługowy szybowcem za wyciągarką, którego celem jest zrobienie zdjęć fotograficznych. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130cm. Maksymalny wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem lotu.Opinie (1)

Piotr

Super wrażenia -po raz pierwszy. Warto zaryzykować;) Pan Henio doprowadził prawie do wymiotów ale obyło się :) polecam

1
Dodaj opinię