Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy zdarzyło się Wam zastanawiać nad fenomenem tańca? Pewna sławna choreograf stwierdziła kiedyś, że „Kiedy tancerz tańczy, ziemia pod nim jest święta”. Podczas tej czynności, wychodzi nasza prawdziwa osobowość, ujawnia się nasze wnętrze. Kurs Tańca Towarzyskiego będzie dla Was okazją do tego, aby poznać siebie i partnera. Aby czerpać radość z odkrywania wnętrza drugiej osoby. Będziecie się uczyć porozumiewania ze sobą, poprzez rytm, ruch i gest. To niezwykłe doświadczenie, które otworzy Was na siebie samych, oraz na partnera. Przekonajcie się, jak cudownie rozwijający może być taniec!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje cztery indywidualne lekcje z instruktorką tańca, po 60 minut każda.

Jak przebiega realizacja?
W pierwszej kolejności instruktorka poznaje oczekiwania obdarowanych oraz ich poziom zaawansowania. Następnie wybierany jest rodzaj tańca, a następnie odbywają się lekcje wybranego tańca towarzyskiego.

Jakie rodzaje tańca są do wyboru?
Istnieje wiele różnych rodzajów tańca towarzyskiego, których można nauczyć się w przyjemny sposób. Jedne z nich tańczone są w wolnym tempie, inne zaś charakteryzują się szybkością i dynamiką – mimo to, każdy z nich opowiada pewną historię pomiędzy partnerami. Możliwość wyboru spośród takich rodzajów jak Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep,Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dwojga | Warszawa to  podarunek, który owocował będzie latami, przynosząc radość Twoim bliskim. Nietypowe prezenty dla bliskich cieszą się coraz większym powodzeniem. Wszystko dlatego, że sprawiają dużo więcej radości. Ten prezent dla pary jest tylko jednym z wielu przykładów na fantastyczny upominek, ale na pewno jednym z bardziej atrakcyjnych.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia indywidualne. Style: Tango, Walc, Fokstrot, Quickstep. Tańce Latynoamerykańskie: Samba, Cha Cha, Rumba, Pasodoble, Jive.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Justyna Karska

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.