(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Tańca na Rurze | Wrocław

0.0 0 Opinii

Kurs Tańca na Rurze | Wrocław


Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

120,00 zł

120,00 zł

O prezencie

Kochasz zarówno ruch, jak i muzykę, i chcesz połączyć te zainteresowania? Jest na to sposób! Taniec na rurze wymaga wiele zaangażowania od tancerek, ale przez to jest niezwykle imponujący. Pięknie wykonany układ potrafi oczarować dosłownie każdego, dlatego coraz więcej kobiet podejmuje wyzwanie opanowania tej sztuki. Wybierz się na kilkugodzinne szkolenie dla początkujących, podczas którego poznasz podstawy tańca i jego założenia. Może i dla ciebie będzie to początek wieloletniej przygody. Zaraź się pasją do tańca!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: 4-godzinne szkolenie tańca na rurze dla osób początkujących lub średniozaawansowanych.

Czym jest pole dance?

Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie akrobatyki, fitnessu, i kobiecego tańca. Pole Dance to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Zajęcia Pole Dance są prowadzone na poziomie początkującym i rozpoczynają się od rozgrzewki, rozciągania, a następnie bazują na opanowaniu prostej choreografii z elementami gimnastycznymi.

 

Kurs Tańca na Rurze | Wrocław to ciekawy prezent dla kobiet z charakterem – takich, które nie boją się wyzwań. Forma tańca niegdyś uważana za niemoralną, dzisiaj zyskała powszechne uznanie, a dla wykonawczyń jest powodem do dumy. Podobno kto raz spróbuje tej sztuki – zakocha się w niej na zawsze. Jeżeli przesąd mówi prawdę, to podarunek jakim jest voucher na prezent w postaci lekcji dla początkujących, może okazać się kluczem do wspaniałej przygody. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Obuwie: buty sportowe, baletki lub brak obuwia.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Tańca Esens

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje