Keratynowe Wygładzanie Włosów | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

770 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzysz o prostych, pięknych włosach? Przez ciągłe prostowanie Twoje Włosy stracił blask, stały się suche? Podaruj sobie ekskluzywne wyjście do profesjonalnego salonu fryzjerskiego w sercu Warszawy. Zabieg Keratynowe Wygładzanie Włosów jest o wiele bardziej bezpieczny, niż ciągłe ich prostowanie, dlatego stanowi dla niego ciekawą alternatywę! Keratynowe Wygładzenie to znacznie więcej niż zwykły zabieg fryzjerski, Twoje włosy będą od teraz zabezpieczone przed wilgocią, nadana zostanie im miękkość oraz gładkość. Efekt po zabiegu opartego na keratynie jest natychmiastowy i uzyskiwany za pomocą wyłącznie naturalnych składników. A działanie keratyny utrzymuje się do kilku miesięcy, nawet na włosach po prostowaniu chemicznym. Jest to hit i przełom w zabiegach fryzjerskich - sprawdź to sama!

W ramach prezentu będą realizowane takie usługi, jak:

  • Mycie (oczyszczanie włosów),
  • Masaż głowy,
  • Wygładzanie włosów keratyną,
  • Stylizacja,
  • Dobór odpowiedniej pielęgnacji.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla Kobiety? Potrzebny Ci jest niebanalny podarunek, który wprawi ją w zachwyt? Nie musisz szukać dalej! Zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy z myślą o płci przeciwnej. Keratynowe Wygładzanie Włosów to świetny prezent dla Mamy, Żony lub Córki - dla każdej kobiety, która uwielbia dobrze wyglądać. Podaruj bliskie osobie voucher na prezent, radość i trwałe wspomnienia.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: mycie (oczyszczanie włosów), masaż głowy, wygładzanie włosów keratyną, stylizacja, dobór odpowiedniej pielęgnacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.