Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Toruń

0.0 0 Opinii

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czujesz, że taniec jest Twoim przeznaczeniem? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Ucz się od najlepszych! Dawno już minęły czasy, kiedy pole dance kojarzył się tylko z klubami dla mężczyzn. Ten wymagający i urzekający taniec jest powszechnie doceniany na całym niemal świecie, jako prawdziwa i wymagająca sztuka. Naucz się słuchania muzyki i wyrażania jej poprzez ruch, a zobaczysz, ile satysfakcji przyniosą Ci te zajęcia. Zaraź się nową wyjątkową pasją podczas Indywidualnej Lekcji Tańca na Rurze!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: godzinne szkolenie dla osób początkujących lub średniozaawansowanych, pod opieką indywidualnego instruktora.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze. Następnie odbywa się właściwa lekcja polegająca na nauce figur.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Toruń to niezwykły prezent dla dziewczyny.  Taki podarunek powinien być rodzajem hołdu składanego kobiecości, podkreślać zmysłowość danej osoby, a jednocześnie dostarczać wiele radości. Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj wyjątkowy voucher na prezent!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Obuwie: buty sportowe, baletki lub brak obuwia.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pole Dance Studio Toruń

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.