JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Toruń

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Toruń


Toruń
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czujesz, że taniec jest Twoim przeznaczeniem? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Ucz się od najlepszych! Dawno już minęły czasy, kiedy pole dance kojarzył się tylko z klubami dla mężczyzn. Ten wymagający i urzekający taniec jest powszechnie doceniany na całym niemal świecie, jako prawdziwa i wymagająca sztuka. Naucz się słuchania muzyki i wyrażania jej poprzez ruch, a zobaczysz, ile satysfakcji przyniosą Ci te zajęcia. Zaraź się nową wyjątkową pasją podczas Indywidualnej Lekcji Tańca na Rurze!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: godzinne szkolenie dla osób początkujących lub średniozaawansowanych, pod opieką indywidualnego instruktora.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze. Następnie odbywa się właściwa lekcja polegająca na nauce figur.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze sprawdzi się jako:

prezent na święta dla niej, podarunek dla ukochanej, prezent dla siostry.

Nie łatwo jest wybrać wymarzony prezent dla kobiety. Taki podarunek powinien być rodzajem hołdu składanego kobiecości, podkreślać zmysłowość danej osoby, a jednocześnie dostarczać wiele radości. Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze spełnia wszystkie powyższe wymagania, dlatego jest to niezwykły prezent dla dziewczyny. Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj wyjątkowy voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Obuwie: buty sportowe, baletki lub brak obuwia.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.