Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie (24 godziny) | Łódź

0.0 0 Opinie

Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie (24 godziny) | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Przenieś się do zupełnie innego świata dzięki Domowej Przygodzie w Wirtualnym Świecie. Zabierz okulary VR do domu i zobacz, jakie możliwości odkryje przed Tobą świat wirtualnej rzeczywistości! Z wykorzystaniem nowych technologii zanurzysz się w świecie gier i poczujesz, jakby był prawdziwy! Masz do wyboru mnóstwo gier. Może chcesz pograć z innym graczem w tenisa stołowego? A może poćwiczyć refleks w grze rytmicznej? Odważni mogą sprawdzić swoich sił, zmierzając się z zombie w świecie apokaliptycznym. Nieważne, co wybierzesz, z pewnością czeka Cię dobra zabawa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajęcie 1 zestawu autonomicznych okularów Wirtualnej Rzeczywistości. Zestaw składa się z 1 pary okularów Oculus Quest zawierających konkretny zbiór gier, dwóch kontrolerów przenoszących ruch gracza do wirtualnego świata, ładowarki, okablowania, instrukcji obsługi.

Czym jest wirtualna rzeczywistość (VR)?
VR, czyli wirtualna rzeczywistość to przeżycie polegające na doświadczaniu świata wirtualnego przy pomocy nowoczesnej technologii. Dzięki użyciu specjalnych gogli oraz słuchawek osoba obdarowana będzie mogła poczuć się, jakby była w innym miejscu.

Ile czasu trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 24 godziny.

Czy są jakieś wymagania techniczne?
Wykorzystywane w przeżyciu okulary VR Oculus Quest nie potrzebują komputera, konsoli ani żadnego dodatkowe sprzętu techniczne. Połączenie z WiFi jest potrzebne w sytuacji, kiedy gracz będzie chciał grać w gry wieloosobowe i tytuły online. W przypadku gier jednoosobowych połączenie z internetem nie jest wymagane.

W jakie gry mogę zagrać?
Najciekawsze gry, które znajdziesz w naszej ofercie:
BeatSaber
Elven Assassin
Space Pirate Trainer
The Walking Dead: Saints & Sinner
SuperHOT
Arizona Sunshine
Job Simulator
Racket Fury: Table Tennis VR
Vader Immortal: Episode I
Kingspray Graffiti
i wiele innych...

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Gry w wirtualnej rzeczywistości przeznaczone są dla osób od 13 roku życia, natomiast sprzęt wypożyczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Gdzie mogę odebrać i zwrócić sprzęt?
Wypożyczenie i zwrócenie sprzętu odbywa się pod wskazanym adresem w Łodzi.

Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie (24 godziny | Łódź to wspaniały prezent dla osób, łaknących wrażeń. Dzięki dużej ofercie gier każdy znajdzie coś dla siebie. Podaruj to przeżycie przyjacielowi, aby mógł oderwać się od codziennego życia zasmakować przygody!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

24 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wynajęcie 1 zestawu autonomicznych okularów Wirtualnej Rzeczywistości. Zestaw składa się z 1 pary okularów Oculus Quest zawierających konkretny zbiór gier, dwóch kontrolerów przenoszących ruch gracza do wirtualnego świata, ładowarki, okablowania, instrukcji obsługi. Gry w wirtualnej rzeczywistości przeznaczone są dla osób od 13 roku życia, natomiast sprzęt wypożyczyć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Wypożyczenie odbywa się pod wskazanym adresem w Łodzi, tam też należy zwrócić sprzęt.


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR LAB

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.