JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Bukiet Kwiatów Sezonowych | 49 zł

Bukiet Kwiatów Sezonowych | 49 zł


Cała Polska
1 os.

49 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
49 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz pomysłu na podarunek dla ukochanej? A może zbliża się rocznica, ale niestety nie możecie jej spędzić razem? Postaw na sprawdzony sposób! Bukiet Kwiatów to gwarancja uśmiechu i prawdziwe szczęście na twarzy ukochanej kobiety! Wysyłka kwiatów do dowolnie wybranego miejsca w Polsce, to doskonały sposób, by powiedzieć “Kocham Cię” w romantyczny sposób! Kwiaty będą świeżo zerwane, po to, aby zachowały swoją świeżość i wspaniały zapach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje voucher na dostarczenie 5 szt Alstromerii. Dodatkowo, do kwiatów dołączymy bilecik z dowolną dedykacją. Kwiaty są bezpiecznie zapakowane w opakowanie z kartonu, zgodnie ze standardami WHO.

Gdzie mogę dostarczyć kwiaty?
Kwiaty możesz dostarczyć do dowolnego miejsca w Polsce. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartu. W ten sposób kwiaty zawsze docierają na czas i nie leżą w magazynie.

Dlaczego te kwiaty są wyjątkowe?
Kwiaty są wyjątkowe, ponieważ są zbierane dopiero po zamówieniu. Masz więc gwarancję, że będą one świeże i pachnące!

Jak zrealizować voucher?
Aby doszło do wysyłki kwiatów należy dokonać rezerwacji, która jest równoznaczna ze zleceniem wysyłki. Zamówienie powinno uwzględniać informacje tj: imię i nazwisko osoby obdarowanej, kolor kwiatów, adres wysyłki, data planowanego dostarczenia oraz treść dedykacji.

Bukiet Kwiatów sprawdzi się jako:
prezent dla dziewczyny, prezent urodzinowy, prezent z okazji rocznicy

Szukasz sprawdzonego prezentu na Dzień Kobiet lub Dzień Matki? Chciałbyś, aby było to coś uniwersalnego? Bukiet Kwiatów to gwarancja zadowolenia każdej kobiety! Idealnie sprawdzi się jako podarunek imieninowy! Kwiaty to sprawdzony sposób, aby wywołać uśmiech i pokazać swoją pamięć o ukochanej osobie! Podaruj szczęście!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Informacje dla oglądających

Nie dotyczy.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wysyłka odbywa się 48h od momentu złożenia zamówienia, od poniedziałku do czwartku. Na życzenie do kwiatów może zostać dołączony bilecik z dedykacją. Zamówienie powinno uwzględniać informacje tj: imię i nazwisko osoby obdarowanej, adres wysyłki, data planowanego dostarczenia oraz treść dedykacji. Cena uwzględnia koszt wysyłki.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.