JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Bukiet Kwiatów Sezonowych | 99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Bukiet Kwiatów Sezonowych | 99 zł


Cała Polska
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Kochają je wszystkie kobiety. Doskonale sprawdzają się na wszystkie okazje, są zresztą również świetnym wyborem bez okazji. Co takiego? Kwiaty oczywiście! Skorzystaj z Bukiet Kwiatów !Niezależnie od tego, czy chciałbyś obdarować ukochaną, czy przyjaciółkę, kwiaty z pewnością będą idealnym pomysłem! Rozjaśnij czyjś dzień przepięknym bukietem kwiatowym i spraw, że uśmiech nie będzie schodził z Jej twarzy! Świeżo zerwane kwiaty zostaną dostarczone do dowolnego miejsca w Polsce i sprawią niespodziankę bliskiej Ci osobie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje voucher na dostarczenie 15 szt Alstromerii LUB 10 szt Lilii. Dodatkowo, do kwiatów dołączymy bilecik z dowolną dedykacją. Kwiaty są bezpiecznie zapakowane w opakowanie z kartonu, zgodnie ze standardami WHO.

Gdzie mogę dostarczyć kwiaty?
Kwiaty możesz dostarczyć do dowolnego miejsca w Polsce. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartu. W ten sposób kwiaty zawsze docierają na czas i nie leżą w magazynie.

Dlaczego te kwiaty są wyjątkowe?
Kwiaty są wyjątkowe, ponieważ są zbierane dopiero po ich zamówieniu. Masz więc gwarancję, że będą one świeże i pachnące!

Jak zrealizować voucher?
Aby doszło do wysyłki kwiatów należy dokonać rezerwacji, która jest równoznaczna ze zleceniem wysyłki.  Zamówienie powinno uwzględniać informacje tj: imię i nazwisko osoby obdarowanej, kolor kwiatów, adres wysyłki, data planowanego dostarczenia oraz treść dedykacji.

Bukiet Kwiatów sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Mamy, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz wyjątkowego prezentu bądź jego uzupełnienia? Bukiet Kwiatów to gwarancja zadowolenia każdej kobiety! Kwiaty poprawiają nastrój i łagodzą spory! Będzie to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub imienin! Idealnie sprawdzi się również jako upominek z okazji rocznicy! Niech kwiaty wprawią Ją w cudowny nastrój!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Informacje dla oglądających

Nie dotyczy.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wysyłka odbywa się 48h od momentu złożenia zamówienia, od poniedziałku do czwartku. Na życzenie do kwiatów może zostać dołączony bilecik z dedykacją. Zamówienie powinno uwzględniać informacje tj: imię i nazwisko osoby obdarowanej, kolor kwiatów, adres wysyłki, data planowanego dostarczenia oraz treść dedykacji. Cena uwzględnia koszt wysyłki.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 571
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.