PITSTOP - GDAŃSK

Jesteś fanem szybkiej jazdy? Lubisz dawkę adrenaliny towarzyszącą wciskaniu gazu do dechy i przyśpieszeniu, które wbija Cię w fotel? Zaplanuj wolne popołudnie i przyjdź na tor gokartowy PitStop Gdańsk! Ubierz kask, zapnij pasy i poczuj się jak zawodowy kierowca, rywalizując z innymi na torze pełnym zakrętów. Podczas jazdy gokartem liczy się nie tylko prędkość, ale też spryt i dobra taktyka! Zaproś znajomego i sprawdźcie, w którym z Was płynie krew prawdziwego rajdowa! Zmierzcie się podczas wyścigu i przekonajcie się, kto wykręci lepszy czas przejazdu!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1
Wyścig Gokartowy | Trójmiasto

Wyścig Gokartowy | Trójmiasto

Oferta niedostępna
Wyścig Gokartowy Plus | Trójmiasto

Wyścig Gokartowy Plus | Trójmiasto

Oferta niedostępna
Wyścig Gokartowy dla Dwojga | Trójmiasto

Wyścig Gokartowy dla Dwojga | Trójmiasto

Oferta niedostępna

Pistop w Gdańsku - jazda gokartami

PitStop Gdańsk szczyci się posiadaniem największego toru gokartowego w Trójmieście. Do Waszej dyspozycji jest 650-metrowa trasa pełna krętych zakrętów i prostych, na których można porządnie się rozpędzić! Tor wyposażony jest w najwyższej jakości system pomiaru czasu firmy TAG Heuer. Jego precyzja tylko potwierdza, że w czasie przejazdu trzeba walczyć o każdy ułamek sekundy! PitStop Gdańsk jest idealnym miejscem na spędzenie czasu podczas świetnej zabawy w towarzystwie znajomych lub rodziny. Świetnie bawić się tu będą także najmłodsi, ponieważ w skład floty wchodzą także gokarty dedykowane dzieciom już od 5 roku życia! Pozostałe przeznaczone dla osób dorosłych są w stanie rozpędzić się nawet do prędkości 60 km/h! Poczuj adrenalinę i rywalizuj ze znajomymi!

Pitstop: Gokarty w Gdańsku

PitStop Gdańsk to miejsce, w którym możesz przeżyć pełne emocji chwile, ścigając się gokartem ze swoimi przyjaciółmi. Szeroki na 8 metrów tor sprawia, że jednocześnie może na nim się ścigać aż 20 zawodników! To sprawia, że dzierży on miano największego toru gokartowego w całym Trójmieście. Zaproś kumpli i zdecydujcie się na Wyścig Gokartowy, w ramach którego, będziecie mogli ścigać się przez pełne 8 minut, próbując uzyskać jak najlepszy czas. Jeśli poczujesz niedosyt, istnieje możliwość, aby spędzić na torze więcej czasu. Wybierz Wyścig Gokartowy Plus, a Twoja przygoda będzie dwa razy dłuższa i potrwa aż 16 minut! To wystarczająco dużo czasu, aby pokazać swoje umiejętności i postarać się o pobicie rekordu toru!

Pistop, Gokarty, Gdańsk

Flota, jaką dysponuje PitStop Gdańsk, jest jedną z największych i najnowocześniejszych na całym Pomorzu. Poza standardowymi gokartami marki STINGER i RIMO, do dyspozycji klientów są gokarty XSS dla dzieci od 5 roku życia, a także TANDEM do nauki jazdy oraz przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, gdzie manetka gazu i hamulca znajduje się przy kierownicy.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.