Czarna Perła

Hej, kamraci. Wsiadajcie na pokład i ruszajcie na niezapomniany rejs łodzią! Rejs Turystyczny na pokładzie Czarnej Perły to okazja, by rozkoszować się spokojnym pływaniem, po równie spokojnych wodach. Na pokładzie statku znajduje się ciekawa, a przede wszystkim smaczna restauracja, która zachwyca głodnych piratów morskich. Spełnijcie marzenia o wodnej przygodzie, wsiądźcie na pokład statku i... ruszajcie w nieznane!
Szukaj po kategorii

Wybierzcie się w wyjątkowy rejs na pokładzie Czarnej Perły

Czarna Perła to wyjątkowy statek stylizowany na galeon, cumujący w Gdańsku. Już od kilkunastu lat jest jedną z największych atrakcji Trójmiasta i każdego roku zapewnia wyjątkowe wspomnienia setkom turystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Swoją nazwą nawiązuje do fikcyjnego okrętu pirackiego z XVII wieku pojawiającego się w serii filmów „Piraci z Karaibów”. Czarna Perła kursuje na trasie Gdańsk-Westerplatte-Gdańsk, a na jej pokładzie znajduje się bar oraz restauracja, która pozwoli Wam spróbować międzynarodowej kuchni. Klimatyczne i przytulne wnętrze będzie z kolei prawdziwą gratką dla miłośników pirackich opowieści, a także stworzy przestrzeń do rozmów z bliskimi. Podczas rejsu towarzyszyć Wam będzie wyjątkowa obsługa, która zadba o Wasz komfort i sprawi, że jeszcze milej spędzicie czas. Wybierzcie się w rejs Czarną Perłą po Motławie i odkryjcie nowe oblicze Gdańska.

Spędźcie wspólne chwile podczas rejsu Czarną Perłą

Obsługa Czarnej Perły zaprasza wszystkich na niepowtarzalny rejs wycieczkowy łodzią piracką. Odbędzie się on na trasie Gdańsk-Westerplatte-Gdańsk, dzięki czemu będziecie mogli zobaczyć takie miejsca jak Muzeum II Wojny Światowej, Nabrzeże Zbożowe czy Twierdzę Wisłoujścia. Całość potrwa około 90 minut, a dodatkowo podczas rejsu usłyszycie koncert najpopularniejszych szant wykonywanych na żywo. Poznacie także historię Gdańska, a wraz z nią wiele ciekawych informacji na temat mijanych zabytków. Przewodnicy opowiedzą je zarówno w języku polskim, jak i angielskim, dlatego voucher na rejs wycieczkowy to także świetny opcja na prezent dla Waszych przyjaciół czy rodziny, która na co dzień mieszka za granicą. Jeśli natomiast szukacie pomysłu na romantyczne spędzenie wspólnych chwil, weźcie udział w rejsie połączonym z kolacją dla dwojga. Składać się będzie z zupy lub przystawki oraz dania głównego, a potrawy związane będą zarówno z kuchnią lokalną, jak i międzynarodową. Czarna Perła widziała już niejedne zaręczyny, które miały miejsce na jej pokładzie! Dajcie się ponieść chwili i wspólnie wybierzcie się więc w niezapomniany rejs wodami Motławy i Martwej Wisły.

Piracki żywot

Choć kultura zakorzeniła w nas przekonanie, że życie piratów pełne było przygód i dużej swobody, to w rzeczywistości wypełniały je w dużej mierze trudy dnia codziennego, a na statkach panował surowy kodeks. Podczas wypraw morskich zakazane były pojedynki między współtowarzyszami, a łup rozdzielał po równo między każdego kwatermistrz. Piraci mieli też problem ze zdrowiem, ponieważ utrudniony był dostęp do czystej wody, a zaplecze medyczne praktycznie nie istniało. Trudno więc było o wystarczającą higienę osobistą, a także zapewnienie odpowiedniej opieki osobom rannym po bitwie. Między innymi z tych powodów piraci rzadko dożywali starości, a większość z nich pozostawała aktywna w piractwie zaledwie przez kilka lat.

Poznaj Gdańsk z zupełnie nowej perspektywy dzięki rejsowi Czarną Perłą

Rejs Czarną Perłą to świetny pomysł na prezent i dla samego siebie, i dla Twoich bliskich. Dzięki anglojęzycznemu wariantowi będzie też bardzo dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu dla Twoich gości zza granicy. Wycieczka to nie tylko okazja, by zobaczyć historyczne miejsca Gdańska, lecz także usłyszeć opowieści na ich temat, a nawet wziąć udział w romantycznej kolacji dla dwojga. Podaruj sobie wyjątkowy czas z bliską Ci osobą i wybierz się w wyjątkowy rejs po Wiśle na pokładzie Czarnej Perły.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.