Program Lojalnościowy Wyjątkowego Prezentu

Wiemy o tym, że przeżycia, te spokojne i te ze szczyptą emocji, potrafią uszczęśliwić... ale też uzależnić. Aby zapewnić Wam jeszcze łatwiejszy dostęp do wrażeń, przygotowaliśmy dla Was program lojalnościowy! Na chwilę obecną testujemy go na naszych Wyspach Przeżyć w Warszawie, ale już niedługo obejmie zasięgiem całą Polskę.


Jak to działa?

Za każdą złótówkę wydaną przeżycie, otrzymacie od nas 1 punkt. Z kolei za przystąpienie do programu otrzymacie od nas 20 punktów,  a za każde zameldowanie się na naszej Wyspie Przeżyć dodatkowe 10 punktów. Bonusowe punkty dostaniecie też np. za wypełnienie ankiet dostępnych na aplikacji. Prezenty dla uczestników programu można odebrać już za 99 punktów!

Jak zacząć?

Aby przystąpić do programu lojalnościowego, należy pobrać aplikację TapOn, gdzie zakładamy konto użytkownika. Przy następnych zakupach na naszej Wyspie Przeżyć, otrzymasz i aktywujesz kartę lojalnościową.  Zawiera ona kod QR w wersji elektronicznej, umożliwiający natychmiastowe zapisywanie punktów za zakupy oraz inne aktywności na koncie użytkownika. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na smartfony z system IOS oraz Android.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.