Zostań Mistrzem Drift Trike'a | Bielsko-Biała

0.0 0 Opinie

Zostań Mistrzem Drift Trike'a | Bielsko-Biała


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czy Ty również uważasz, że dopiero ekstremalne emocje dają poczucie życia pełną piersią? Jeżeli tak, to zachwycisz się możliwością przeżycia nietypowej przygody, która zagwarantuje Ci solidną dawkę adrenaliny. Zostań Mistrzem Drift Trike'a to wyjątkowa atrakcja, której próżno szukać w innych miejscach Polski. Ponad półgodzinny przejazd zapewnia całą paletę mocnych wrażeń, tak że nawet wytrawni kaskaderzy dojeżdżają do celu zachwyceni. Tej przygodny nie możesz odpuścić!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje trzy zjazdy drogą asfaltową Drift Trikiem. Trasa zjazdowa ma długość 5,6 km. Czas jednego zjazdu to około 30-40 minut. Prezent obejmuje wynajmem Slaydera do driftów- Drift Trike.

Jak wygląda realizacja?
Osoba obdarowana wjeżdża na górę wyciągiem, a następnie wsiada na Drif Trika i zaczyna swój zjazd w dół.

Zostań Mistrzem Drift Trike'a | Bielsko-Biała to oryginalny i ekstremalny prezent dla faceta. Taka nietypowa atrakcja zachwyci nie tylko fanów motoryzacji, ale każdą osobę, która uwielbia szybsze bicie serca. A więc jest to ciekawy motoprezent, który sprawdzi się jako podarunek dla tych, którzy wierzą, że życie to przygoda.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Traa zjazdowa ma długość 5,6 km (droga asfaltowa). Czas jednego zjazdu to około 30-40 minut. Prezent obejmuje wynajmem Slaydera do driftów- Drift Trike. Wykonawca udostępnia kask, ochraniacze oraz rękawiczki. Dodatkowo na miejscu płatny wjazd kolejką na Górę Żar.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Monsterroller Team

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.