Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

0.0 0 Opinie

Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” | Litwa


Birsztany
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1114,99 zł

1114,99 zł

O prezencie

Marzycie o wypoczynku w przytulnym i spokojnym miejscu? Pragniecie relaksu i chwili tylko dla siebie? W takim razie Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” jest czymś idealnym dla Was! W przepięknym Brisztanie nad Niemnem doznacie całkowitego odpoczynku od codzienności! Będziecie mogli zażyć relaksu w saunie i basenie lub wyciszyć się w czytelni. Ten pobyt sprawi, że zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej! Nie czekajcie dłużej, tylko wyruszcie w swoją wymarzoną podróż!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Spędzicie 2 noce w przytulnym pokoju dwuosobowym typu standard. Do waszej dyspozycji będzie basen, sauna, czytelnia, fitness w sali i na basenie, bezpłatny parking oraz internet bezprzewodowy.

Czy hotel zapewnia śniadania?
Tak, hotel zapewnia 2 śniadania w formie bufetu.

Czy hotel oferuje zabiegi SPA?
Oczywiście, będziecie mieli okazję skorzystać z terapii przepływowej dla dwóch osób.

Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” jest oryginalnym prezentem dla dwojga. Ten pobyt w otoczonej sosnowymi lasami miejscowości ukoi każdego i sprawi, że będzie to cudowny odpoczynek! Podaruj bliskim voucher na przeżycie, dzięki któremu doznają całkowitego relaksu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Birsztany

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 12.00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: 2 noclegi w przytulnym pokoju dwuosobowym typu standard, 2 śniadania (bufet), terapię przepływową dla Dwojga (1 godzina / 20 minut), nieograniczony dostęp do basenów i saun, fitness w sali i basenie; bezpłatny parking, dostęp do czytelni oraz bezprzewodowy internet. Opłata klimatyczna wynosząca 1 euro/osoba nie jest uwzględniona w cenie (opłata klimatyczna nie obejmuje gości poniżej 18 r.ż.). Przyjazd z dzieckiem jest możliwy za dopłatą, kwota dopłaty zostanie wskazana podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana na krócej niż 72 h przed zameldowaniem, zostanie uznana za wykorzystaną. Oferta nie obejmuje następujących terminów:14.02-25.02; 10.04-19.04; 22.06-24.06' 15.08-18.08; 26.10-03.11; 22.12- 14.01


Sprawdź na mapie


Realizacja

LaisvalaikioDovanos.lt

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.