Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

0.0 0 Opinie

Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” | Litwa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzycie o wypoczynku w przytulnym i spokojnym miejscu? Pragniecie relaksu i chwili tylko dla siebie? W takim razie Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” jest czymś idealnym dla Was! W przepięknym Brisztanie nad Niemnem doznacie całkowitego odpoczynku od codzienności! Będziecie mogli zażyć relaksu w saunie i basenie lub wyciszyć się w czytelni. Ten pobyt sprawi, że zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej! Nie czekajcie dłużej, tylko wyruszcie w swoją wymarzoną podróż!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Spędzicie 2 noce w przytulnym pokoju dwuosobowym typu standard. Do waszej dyspozycji będzie basen, sauna, czytelnia, fitness w sali i na basenie, bezpłatny parking oraz internet bezprzewodowy.

Czy hotel zapewnia śniadania?
Tak, hotel zapewnia 2 śniadania w formie bufetu.

Czy hotel oferuje zabiegi SPA?
Oczywiście, będziecie mieli okazję skorzystać z terapii przepływowej dla dwóch osób.

Wypoczynek dla Dwojga “Vytautas Mineral SPA” jest oryginalnym prezentem dla dwojga. Ten pobyt w otoczonej sosnowymi lasami miejscowości ukoi każdego i sprawi, że będzie to cudowny odpoczynek! Podaruj bliskim voucher na przeżycie, dzięki któremu doznają całkowitego relaksu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe. Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 12.00.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 2 noclegi w przytulnym pokoju dwuosobowym typu standard, 2 śniadania (bufet), terapię przepływową (1 godzina / 20 minut), nieograniczony dostęp do basenów i saun, fitness w sali i basenie; bezpłatny parking, dostęp do czytelni oraz bezprzewodowy internet. Opłata klimatyczna wynosząca 1 euro/osoba nie jest uwzględniona w cenie (opłata klimatyczna nie obejmuje gości poniżej 18 r.ż.). Przyjazd z dzieckiem jest możliwy za dopłatą, kwota dopłaty zostanie wskazana podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana na krócej niż 72 h przed zameldowaniem, zostanie uznana za wykorzystaną. Oferta nie obejmuje następujących terminów:14.02-25.02; 10.04-19.04; 22.06-24.06' 15.08-18.08; 26.10-03.11; 22.12- 14.01


Sprawdź na mapie


Realizacja

LaisvalaikioDovanos.lt

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.