(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Odprężający Weekend w Górach dla Dwojga | Szczyrk (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Odprężający Weekend w Górach dla Dwojga | Szczyrk (okolice)


Brenna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

979,99 zł

979,99 zł

O prezencie

Marzycie, by na chwilę odpocząć od codziennych zadań i obowiązków? Szukacie miejsca, w którym nie tylko znajdziecie relaks w spa, ale spotkacie także piękną, naturalną przyrodę? Zapraszamy na Odprężający Weekend w Górach dla Dwojga w Beskidzie Śląskim. W ramach pobytu macie zapewnione dwa noclegi w komfortowym pokoju hotelowym, pełną ofertę śniadaniową oraz nieograniczony dostęp do strefy basenowo-saunowej. Niezależnie od tego, czy pragniecie spędzić aktywny weekend, czy też szukacie odpoczynku w strefie spa - ten wyjątkowy pobyt umożliwi skorzystanie Wam z obydwu opcji. W pobliżu płynie górski potok, rozciąga się piękny widok na górskie szczyty, a w samej miejscowości i jej pobliżu znajdziecie liczne trasy spacerowe, które nie są zatłoczone. Czas na odpoczynek!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje weekendowy pobyt (2 doby hotelowe) w hotelu, mieszczącym się w Beskidzie Śląskim. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co mamy zapewnione w ramach pobytu?
W ramach pobytu otrzymacie dwa noclegi w komfortowym pokoju hotelowym, pełną ofertę śniadaniową oraz nieograniczony dostęp do strefy basenowo-saunowej.

Co znajduje się w strefie basenowo-saunowej?
W kompleksie znajdują się atrakcje dostępne w okresie letnim:
- basen zewnętrzny,
- jacuzzi zewnętrzne,
- brodzik dla dzieci.
Oraz te, które dostępne są przez cały rok:
- basen wewnętrzny,
- jacuzzi wewnętrzne,
- łaźnia parowa z gwieździstym niebem,
- sauna fińska,
- sauna aromatyczna z olejkami eterycznymi,
- zdrowotna sauna solna,
- strefa chłodu z kolorowymi prysznicami,
- pokój relaksu z aromaterapią,
- grota solna.

Na miejscu znajduje się także plaża oraz beach bar.
Wszystkie atrakcje są do dyspozycji gości.

Oferta ważna przez cały rok, we wszystkie dni tygodnia z wyłączeniem wakacji, okresów świątecznych, ferii oraz długich weekendów, takich jak: majówka, Boże Ciało.

Ile czasu trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o 15, kończy zaś o 11 dnia następnego.

 Odprężający Weekend w Górach dla Dwojga w Beskidzie Śląskim to wspaniała okazja, by zapomnieć o codziennych troskach i spędzić wymarzony weekend we dwoje. Wspaniały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia. Voucher na wyjazd we dwoje to prezent dla rodziców, dziadków lub znajomych - osoby w każdym wieku będą się dobrze bawiły. Łatwo spełnia się marzenia o cudownym wyjeździe, poznając uroki Beskidu Śląskiego.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Brenna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o 11:00)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia dwa noclegi w pokoju typu standard wraz ze śniadaniami oraz dostęp do kompleksu basenowo-saunowego. W skład kompleksu wchodzi: basen wewnętrzny (czynny cały rok), basen zewnętrzny (czynny w okresie letnim), jacuzzi wewnętrzne (czynne cały rok), jacuzzi zewnętrzne (czynne w okresie letnim), brodzik dla dzieci w okresie letnim, łaźnia parowa z gwieździstym niebem, sauna fińska sauna aromatyczna z olejkami eterycznymi, zdrowotna sauna solna, strefa chłodu z kolorowymi prysznicami, pokój relaksu z aromaterapią, grota solna. Oferta ważna przez cały rok, we wszystkie dni tygodnia z wyłączeniem wakacji, okresów świątecznych, ferii oraz długich weekendów, takich jak: majówka, Boże Ciało.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Kotarz

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.