Sushi w Domu - Eksluzywny Kurs

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
5 os.

650 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przenieś stolicę kraju kwitnącej wiśni do swojej kuchni i rozpocznij kulinarną podróż po Japonii. Mistrz Kuchni podczas indywidualnego kursu wprowadzi Was w tajniki przyrządzania sushi. Kurs obejmuje kultowe menu japońskich specjałów i gwarantuje wspaniałą zabawę. Zwieńczeniem warsztatów jest kolacja składająca się z własnoręcznie wykonanych przysmaków.

Brak Ci pomysłu na prezent na urodziny? A może chcesz podarować upominek na walentynki? Sushi w Domu - Eksluzywny Kurs to super propozycja dla każdego smakosza kuchnii Japońskiej. Jest to również świetny pomysł na prezent dla Ciebie i Twoich bliskich. Możesz być pewien, że obdarowany nie zapomni tego prezentu przez długi czas.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 3,5 - 4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przykładowe menu prezentu Kurs Sushi: fuotomaki, uramaki, hosomaki i nigiri -ok. 25szt/os.. Prezent Kurs Sushi obejmuje wszystkie produkty i niezbędne narzędzia które są zapewnione na miejscu. Po przygotowaniu potraw można je od razu skonsumować.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.