Stwórz Swoją Koszulę Szytą na Miarę | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Trójmiasto, Wrocław
1 os.

679 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Za pierwowzór koszul uznaje się stroje noszone przez starożytnych Sumerów. Od tamtej pory ten element ubioru ewoluował przybierając rozmaite formy i wzory, aż do tych które znamy obecnie. W dzisiejszych czasach koszula stanowi synonim elegancji i jest nieodzownym elementem odzienia każdego, dobrze ubranego mężczyzny. Teraz masz okazję zaprojektować swoją wymarzoną koszulę, osobiście dobierając materiał, rodzaj kołnierzy, mankietów oraz dodatki sygnowane marką Emannuel Berg. To brand znany z wysokiej jakości tkanin oraz wyrafinowanych i ekskluzywnych fasonów. Pozwól, aby doświadczony krawiec zebrał miarę i wspólnie wykreujcie ubranie, które dopełni Twój wizerunek. Pokaż się w towarzystwie w stroju godnym Twojej osoby!

 

Prezent obejmuje:

  • Zebranie miary,
  • Dobranie materiału i dodatków,
  • Uszycie koszuli.


Nie masz pomysłu na podarunek dla eleganckiego mężczyzny? Zastanawiasz się, co przypadłoby mu do gustu? Koszula szyta na miarę będzie strzałem w dziesiątkę! Ten nietuzinkowy prezent świetnie sprawdzi się, jako podarunek na urodziny lub Dzień Ojca. Porzuć dalsze poszukiwania, gdyż świetny prezent masz na wyciągnięcie ręki!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 7
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Trójmiasto, Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Od 4 do 6 tygodni od złożenia zlecenia.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się osoba obdarowana oraz osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

W celu realizacji należy zgłosić się do wybranego salonu Wykonawcy lub zarezerwować prezent poprzez platformę rezerwacyjną (możliwość wykorzystania w całej Polsce). Pierwszy krok realizacji polega na otrzymaniu eleganckiego pudełka wraz z materiałem i oddzielnym voucherem niezbędnym do finalizacji zamówienia. Od momentu otrzymania pudełka z tkaniną ilość czasu na wykorzystanie usługi ograniczona jest do terminu ważności vouchera Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.